RU
Головна
Область
09:12, 8 Жовтня
Информатор UA

Интро

Росіяни обстріляли з «Градів» три громади - Червоногригорівську, Марганецьку та Мирівську. Скерували туди майже 80 своїх снарядів. Попередньо, люди не постраждали. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. У Марганецькій громаді сталася пожежа. Її вогнеборці уже приборкали. Обстрілами понівечені приватні будинки, господарські споруди та лінії електропередач. На подвір'ях місцевих мешканців росіяни вбили понад 30 свійських тварин. У Мирівській громаді пошкоджені приватні оселі, господарські споруди, автобусна зупинка, газогін та електромережі. У Червоногригорівській громаді майже 500 сімей лишилися без світла. Аварійні бригади уже стали до роботи. У інших районах ніч без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно. Руйнування  Раніше ми повідомляли, що Кримський міст почас горіти і руйнуватись. Також ми казали, що війська рф вдарили по Нікопольському району з "Градів" та важкої артилерії: загинув чоловік, ще один був поранений.

Росіяни обстріляли з «Градів» три громади - Червоногригорівську, Марганецьку та Мирівську

Читать на русском

Читать на русском
Росіяни обстріляли з «Градів» три громади - Червоногригорівську, Марганецьку та Мирівську
Обстріли Дніпропетровської області

Росіяни обстріляли з «Градів» три громади - Червоногригорівську, Марганецьку та Мирівську. Скерували туди майже 80 своїх снарядів. Попередньо, люди не постраждали.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.

У Марганецькій громаді сталася пожежа. Її вогнеборці уже приборкали. Обстрілами понівечені приватні будинки, господарські споруди та лінії електропередач. На подвір'ях місцевих мешканців росіяни вбили понад 30 свійських тварин.

У Мирівській громаді пошкоджені приватні оселі, господарські споруди, автобусна зупинка, газогін та електромережі.

У Червоногригорівській громаді майже 500 сімей лишилися без світла. Аварійні бригади уже стали до роботи.

У інших районах ніч без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно.

Руйнування
Руйнування 

Раніше ми повідомляли, що Кримський міст почас горіти і руйнуватись. Також ми казали, що війська рф вдарили по Нікопольському району з "Градів" та важкої артилерії: загинув чоловік, ще один був поранений.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.