RU
Головна
Область
21:03, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

Добігає кінця 224 доба протистояння російській агресії. Ворог продовжує наносити удари по території України, та Дніпропетровській області зокрема. Так, 5 жовтня, це сталося двічі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, - передає Інформатор. "Безпекова ситуація на Дніпропетровщині залишається напруженою. Ворог продовжує обстрілювати наші території. В Нікопольському районі окупанти зі ствольної артилерії вдарили по Червоногригорівській громаді. Без постраждалих. В Новомосковському районі стався приліт ворожої ракети. На щастя, люди неушкоджені. Фахівці проводять ідентифікацію уламків. Решта районів Дніпропетровщини – без надзвичайних ситуацій", - написав він.  Раніше ми повідомляли про те, що у лікарні у Дніпропетровській області померла жінка, що постраждала під час обстрілу зупинки. Також писали, що у Дніпрі попрощаються з родиною, що загинула від російської ракети. 

Росіяни вдарили ракетою по Новомосковському району та обстріляли Нікопольський зі ствольної артилерії

Читать на русском

Читать на русском
Росіяни вдарили ракетою по Новомосковському району та обстріляли Нікопольський зі ствольної артилерії
Ситуація залишається напруженою

Добігає кінця 224 доба протистояння російській агресії. Ворог продовжує наносити удари по території України, та Дніпропетровській області зокрема. Так, 5 жовтня, це сталося двічі.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, - передає Інформатор.

"Безпекова ситуація на Дніпропетровщині залишається напруженою. Ворог продовжує обстрілювати наші території. В Нікопольському районі окупанти зі ствольної артилерії вдарили по Червоногригорівській громаді. Без постраждалих. В Новомосковському районі стався приліт ворожої ракети. На щастя, люди неушкоджені. Фахівці проводять ідентифікацію уламків. Решта районів Дніпропетровщини – без надзвичайних ситуацій", - написав він. 

Раніше ми повідомляли про те, що у лікарні у Дніпропетровській області померла жінка, що постраждала під час обстрілу зупинки. Також писали, що у Дніпрі попрощаються з родиною, що загинула від російської ракети

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.