RU
Головна
Дніпро
10:08, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

26 листопада у Дніпрі пролунали два вибухи. Війська рф вдарили по мирному житловому кварталу на лівому березі міста. Поблизу — жодного стратегічного об’єкта. Тільки школа та навчальний заклад для дітей з вадами опорно-рухової системи.  Того дня близько 30 будинків зазнали серйозних руйнувань. 13 людей звернулися за допомогою до медичних працівників. Серед них — дружина Владислава. У ту злощасну мить чоловік поїхав у справах, а вона залишилась вдома робити проєкт. Об 11:37 прогримів вибух та жінка знепритомніла, розповів чоловік Інформатору.  “Коли прийшла до тями, довкола вже все горіло. І оскільки була на другому поверсі, спуститися вниз вона ніяк не могла. Сходів не було. Єдине вікно, яке було не завалено балками і не горіло – це було вікно із півночі на другому поверсі. Вона почала туди пробиратися, падала на шибки. Коли перелазила через вікно, люди кричали: “Стрибай”. Ну, стрибати, другий поверх, вона в мене маленька”, — розповів Владислав.    Жінка почала перелазити через вікно та знизу вибухнув газовий котел. Її зірвало з вікна та відкинуло на каміння. “Вона каже: "Я прийшла до тями, я лежу на спині, а утеплювач на будинку горить і такими вогняними кулями летить вниз. Люди між цими кулями бігають, підіймають її, виносять”. Але взагалі це був апокаліпсис якийсь, — згадує чоловік.  Сусіди допомогли жінці та передали лікарям. Владислав у цей час повернувся, щоб врятувати собаку Джун. На жаль, хвостата прийняла весь удар на себе. Металеві конструкції та уламки накрили її.  “Я думаю, що вона загинула одразу після першого вибуху, бо це було зметено. Вона була у себе на місці та ми її там і знайшли через два дні, коли відкопали ці завали”, — поділився Владислав.  Російська ракета знищила не тільки будинок родини, а й усі документи, які були. Проте єдине, що зараз турбує чоловіка - здоров’я дружини. Її вже виписали з лікарні та попереду ще тривала реабілітація.   Усі охочі можуть допомогти родині фінансово. Реквізити:  ПриватБанк: 4731 2196 4458 4983 — Рева В.Е. Раніше Інформатор спілкувався з сусідом постраждалого, будинок якого зруйнувала ракета. Також читайте, що військовий із Дніпра розповів про запеклі бої у Лимані, Бахмуті та Рубіжному. Писали ми й про те, що росіяни вдарили ракетами по Кривому Рогу, один загиблий, троє поранених. А ще — частина міста залишилась без світла, відключено деякі котельні та насосні. Відео: Владислав Степанов

Російська ракета вбила собаку та ледь не забрала дружину: житель Дніпра оговтується після "прильоту"

Читать на русском

Читать на русском
Російська ракета вбила собаку та ледь не забрала дружину: житель Дніпра оговтується після "прильоту"
Як житель Дніпра оговтується після "прильоту"

26 листопада у Дніпрі пролунали два вибухи. Війська рф вдарили по мирному житловому кварталу на лівому березі міста. Поблизу — жодного стратегічного об’єкта. Тільки школа та навчальний заклад для дітей з вадами опорно-рухової системи. 

Того дня близько 30 будинків зазнали серйозних руйнувань. 13 людей звернулися за допомогою до медичних працівників. Серед них — дружина Владислава. У ту злощасну мить чоловік поїхав у справах, а вона залишилась вдома робити проєкт. Об 11:37 прогримів вибух та жінка знепритомніла, розповів чоловік Інформатору. 

“Коли прийшла до тями, довкола вже все горіло. І оскільки була на другому поверсі, спуститися вниз вона ніяк не могла. Сходів не було. Єдине вікно, яке було не завалено балками і не горіло – це було вікно із півночі на другому поверсі. Вона почала туди пробиратися, падала на шибки. Коли перелазила через вікно, люди кричали: “Стрибай”. Ну, стрибати, другий поверх, вона в мене маленька”, — розповів Владислав. 

 

Жінка почала перелазити через вікно та знизу вибухнув газовий котел. Її зірвало з вікна та відкинуло на каміння.

“Вона каже: "Я прийшла до тями, я лежу на спині, а утеплювач на будинку горить і такими вогняними кулями летить вниз. Люди між цими кулями бігають, підіймають її, виносять”. Але взагалі це був апокаліпсис якийсь, — згадує чоловік. 

Сусіди допомогли жінці та передали лікарям. Владислав у цей час повернувся, щоб врятувати собаку Джун. На жаль, хвостата прийняла весь удар на себе. Металеві конструкції та уламки накрили її. 

“Я думаю, що вона загинула одразу після першого вибуху, бо це було зметено. Вона була у себе на місці та ми її там і знайшли через два дні, коли відкопали ці завали”, — поділився Владислав. 

Російська ракета знищила не тільки будинок родини, а й усі документи, які були. Проте єдине, що зараз турбує чоловіка - здоров’я дружини. Її вже виписали з лікарні та попереду ще тривала реабілітація. 

 Усі охочі можуть допомогти родині фінансово. Реквізити

  • ПриватБанк: 4731 2196 4458 4983 — Рева В.Е.

Раніше Інформатор спілкувався з сусідом постраждалого, будинок якого зруйнувала ракета. Також читайте, що військовий із Дніпра розповів про запеклі бої у Лимані, Бахмуті та Рубіжному. Писали ми й про те, що росіяни вдарили ракетами по Кривому Рогу, один загиблий, троє поранених. А ще — частина міста залишилась без світла, відключено деякі котельні та насосні.

Відео: Владислав Степанов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.