RU

Розгромна поразка: СК «Дніпро-1» поступився чемпіону Польщі на зборі у Туреччині

СК «Дніпро-1» зазнав поразки 1:4 у контрольному матчі з польським «Ракувом»

Третій контрольний поєдинок на зимовому зборі у Туреччині – і знов без перемоги. Спортивний клуб «Дніпро-1» з рахунком 1:4 програв діючому чемпіону Польщі, «Ракуву». За польську команду грав вихованець дніпровського футболу – Владислав Кочергін.

Хоча СК виставив на перший тайм майже «бойовий» склад, вже на 4-й хвилині команда Юрія Максимова пропустила – гол забив Крнач. На 17-й хвилині поляки подвоїли рахунок, вдало завершивши розіграш кутового. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

На 37-й хвилині за «спортклубівців» відзначився Сарапій, проте два голи Новака довели рахунок матчу до розгромного. Як підсумок – 1:4 на користь «Ракуву».

СК "Дніпро-1" 1:4 "Ракув"

"Ракув"

«Ракув» з Ченстохова заснували у 1921 році, а офіційно зареєстрували – лише через 3 роки. Клуб вигравав Кубок Польщі у сезонах 2020/2021 та 2021/2022 років. У ці ж роки «Ракув» ставав і переможцем Суперкубка країни. У сезоні 2022/2023 команда вперше стала чемпіоном Польщі, а у нинішньому розіграші займає 4 місце, відстаючи від лідера, «Шльонська», на 9 очок.

Раніше ми писали, що дніпрянка Ярослава Магучіх на змаганнях у Німеччині встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту. Окрім того, на тренування СК «Дніпро-1» у Туреччині завітав головний тренер збірної України Ребров. Розповідали ми й про те, що Андрій Шевченко очолив Українську асоціацію футболу