RU

Знову без перемоги: СК «Дніпро-1» зіграв другий матч на зборі у Туреччині

У другому контрольному поєдинку на зимовому зборі «Дніпро-1» зіграв внічию з клубом «Черно море»

Спортивний клуб «Дніпро-1» не зміг здобути перемогу й у другому контрольному матчі на зимовому зборі у Туреччині. Якщо в першій грі СК поступився австрійському «Штурму» 1:2, то у другій – зіграв внічию 2:2 з командою «Черно море» із болгарського міста Варна. «Спортклубівці» провели два тайми різними складами. Спочатку грала молодь і легіонери, після перерви – основа.

Футболісти з Дніпра забили першими – на 18-й хвилині відзначився Вітіньо. Він забив низовим ударом у ближній кут воріт після розіграшу кутового. Болгари зрівняли рахунок вже на 30-й хвилині – Панайотов потужно забив після прострілу з флангу. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

Майже одразу по перерві команди вдруге обмінялися голами. На м’яч Іси СК відповів голом зі штрафного від Сарапія. Обидва клуби мали шанси забити переможний гол та гра так і завершилася внічию 2:2.

Півзахисник СК «Дніпро-1» Олег Горін оцінив суперника та збори в цілому. Його під час матчу замінили через травму.

«Досить амбітна команда, хороша гра, як раз така, щоб ми могли вдосконалюватися. Хочеться, щоб більше було таких спарингів, адже попереду у нас непроста друга частина сезону. Будемо готуватися і далі.

Мені особисто дуже зручно грати на цій позиції, тим більше коли збоку є Василь Кравець, який завжди допоможе і підкаже. Щодо настанови, то зранку тренер нас зібрав і багато що пояснив, як саме грати, тому все було дуже зрозуміло.

Робота у нас дуже цікава, адже ми багато працюємо з м'ячем. Так набагато легше і психологічно, і морально», - розповів футболіст.

«Черно море»

Цей клуб заснували у болгарському місті Варна у 1945 році, шляхом злиття двох чемпіонів країни – команд «Тича» та «Владислав». Згодом команду ще декілька разів перейменовували. У 1953 та 2009 роках «Черно море» ставало бронзовим призером чемпіонату Болгарії, а у 2015 році – вигравало Кубок та Суперкубок країни.

У сезоні 2022/2024 «Черно море» посіло 6 місце у чемпіонаті, а цього сезону команда очолює турнірну таблицю, випереджаючи на 3 очки «Лудогорець» після 20 турів. Та у багаторазового чемпіона Болгарії є 1 матч у запасі.

Раніше ми писали, що на тренування СК «Дніпро-1» у Туреччині завітав головний тренер збірної України Ребров. Окрім того, Андрій Шевченко очолив Українську асоціацію футболу. Розповідали ми й про те, що фанати ФК «Дніпро» розігрують кофту Дениса Бойка з матчу Ліги Європи.