Вночі суботи, 10 січня, у Дніпрі лунає серія гучних вибухів. Місто атакують ворожі безпілотники. Також гучно у Кривому Розі та інших населених пунктах Дніпропетровської області. Повітряна тривога у Дніпровському районі триває ще з 22:13 п'ятниці, 9 січня.
У Дніпрі під атакою наразі перебуває лівий берег. Виникло декілька пожеж. Про це повідомляє Інформатор. У Повітряних Силах ЗСУ попереджають про безпілотники на Дніпро, Камянське та Кривий Ріг.
Станом на 1:05, повітряна тривога триває. Небезпека залишається. Подбайте про власну безпеку!
Раніше ми писали, що з Нікополя вдруге евакуювали родину, цього разу разом із домашніми улюбленцями. Окрім того, у Дніпропетровській області збільшилася “сіра зона” - “Мучной”. Розповідали ми й про те, що мер Дніпра Філатов жорстко "проїхався" по мешканцях міста після блекауту.