RU

“Шахед” влучив у багатоповерхівку у Дніпрі: родина потребує допомоги

Читать на русском

Читать на русском
“Шахед” влучив у багатоповерхівку у Дніпрі: родина потребує допомоги
У Дніпрі родині, пошкодженого російським “Шахедом” будинку, потрібна допомога в оренді тимчасового житла

23 лютого у Дніпрі ворожий “Шахед” влучив у багатоповерхівку. Внаслідок чого замість 9 та 8 поверху посередині будинку утворилась вирва. Деякі помешкання розтрощило та їх визнали аварійними. Тепер люди вимушені винаймати тимчасове житло. 

Та не у всіх є рідні, де можна залишитися на деякий час, або гроші на оренду помешкання. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Карини Коденчук

“Наша квартира №34 (розташована на 9 поверсі, першого вцілілого під’їзду — ред.), як і квартира сусідів, часткова зруйнована — один бік, який межував з другим під’їздом, який повністю зруйнований. Люди через стіни, які змогли вижити, перебиралися просто по цеглинах, по плитах бетонних і виходили вже з нашого під’їзду разом із нами. Тобто сусіди виносили взуття, тому що всі були або в шкарпетках, або просто в домашніх капцях. Тобто це нічний час. Ми виносили людям одяг, тому що це зима, це ніч”, — йдеться у повідомленні. 

У пані Карини та її матері немає у Дніпрі рідних, в яких можна було б зупинитися. Також жінка залишилась без роботи, оскільки немає стабільного місця проживання. Тому потребує допомоги у винайманні тимчасового житла. 

“У нас є повністю всі документи. прописка, що ми дійсно не шахраї. У жодному разі не хочемо нажитися на чиємусь болю, чиєїсь трагедії з летальними випадками”, — каже пані Карина. 

Якщо у вас є фінансова можливість допомогти родині, банку для донатів шукайте за цим посиланням

Нагадаємо, що у собаки Снєжки стався інсульт після влучання “Шахеда” по багатоповерхівці у Дніпрі. Писали ми й про те, куди звертатися жителям Дніпра для відновлення пошкоджених внаслідок атаки будинків. Писали ми й про те, що розповіли мешканці пошкоджених через ворожу атаку будинків у Дніпрі

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.