RU
Головна
Дніпро
15:40, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Дві жінки з Новомосковська розробили шахрайську схему, як виманити гроші у довірливих пенсіонерів. Вони приїхали у Запоріжжя. Під приводом надання послуг з оформлення держдопомоги потрапляли до житла своїх жертв. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Запорізьку обласну прокуратуру.  Спочатку жінки втирались у довіру людей похилого віку, представляючись працівниками соцсфери. Потім під приводом надання послуг з оформлення держдопомоги  потрапляли до їх житла. Так звані «соцпрацівниці» розпочинали розмову про негайний обмін у банківських установах банкнот певним номіналом, які виводяться з обігу, та в такий спосіб дізнавались про наявні в них заощадження. Вони допомагали розібратися з грошима, які найближчим часом нібито перестануть бути засобом платежу, непомітно заміняли їх "сувенірними" купюрами.  Жінкам повідомили про підозру за фактами  шахрайства, вчиненого  за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 190 КК України). Раніше ми казали про те, що у Дніпрі шахраї використовували приміщення навчального закладу у своїх цілях. Також ми повідомляли, що у Дніпрі “накрили” шахрайські “call-центри”, в яких працювали понад 100 осіб.

Шахрайки з Дніпропетровської області виманили у пенсіонерів понад півмільйона гривень

Читать на русском
Шахрайки з Дніпропетровської області виманили у пенсіонерів понад півмільйона гривень

Шахрайки виманювали гроші у пенсіонерів

Дві жінки з Новомосковська розробили шахрайську схему, як виманити гроші у довірливих пенсіонерів. Вони приїхали у Запоріжжя. Під приводом надання послуг з оформлення держдопомоги потрапляли до житла своїх жертв.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Запорізьку обласну прокуратуру. 

Спочатку жінки втирались у довіру людей похилого віку, представляючись працівниками соцсфери. Потім під приводом надання послуг з оформлення держдопомоги  потрапляли до їх житла. Так звані «соцпрацівниці» розпочинали розмову про негайний обмін у банківських установах банкнот певним номіналом, які виводяться з обігу, та в такий спосіб дізнавались про наявні в них заощадження. Вони допомагали розібратися з грошима, які найближчим часом нібито перестануть бути засобом платежу, непомітно заміняли їх "сувенірними" купюрами. 

Жінкам повідомили про підозру за фактами  шахрайства, вчиненого  за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 190 КК України).

Раніше ми казали про те, що у Дніпрі шахраї використовували приміщення навчального закладу у своїх цілях. Також ми повідомляли, що у Дніпрі “накрили” шахрайські “call-центри”, в яких працювали понад 100 осіб.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.