RU

“Шахтар” проти СК “Дніпро-1”: матч закінчився масовою бійкою

На матчі не обійшлося без драки

У неділю, 28 травня, проходив 29 тур Української Прем’єр Ліги. За звання чемпіона змагалися СК “Дніпро-1” та “Шахтар”. Матч проходив у Львові на стадіоні “Арена Львів”.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

Склади команд

"Шахтар". Діючий склад:

• Трубін, Конопля, Бондар, Ракіцький, Матвієнко, Степаненко, Зубков, Бондаренко, Судаков, Криськів, Сікан.

Запасні:

• Шевченко, Пятов, Гочолеішвілі, Михайліченко, Козік, Корнієнко, Тотовицький, Швед, Джурасек, Топалов, Назарина, Келсі.

СК "Дніпро-1". Діючий склад

• Рибак, Каплієнко, Адамюк, Сарапій, Є. Пасіч, Танковський, Гуцуляк, Піхальонок, Бланко, Пеглоу, Довбик.

Запасні:

• Валеф, Матарріта, Гомес, Федорів, Хайнер, Лучкевич, Назаренко, Когут, Танчик, Рубчинський, Підлепенец

Як проходив матч?

Старт гри проходив у повільному темпі. Команди по черзі тримали м’яч і не поспішали надсилати в атаку великі сили. “Шахтар” реалізував чи не перший свій момент на 9-й хвилині. Бондаренко ударом з-за меж штрафного майданчика надіслав м’яч у правий нижній кут.

Наступний момент також створили “гірники”. Після подачі кутового з правого флангу Бондаренко головою пробив повз ворота. У середині першого тайму “Шахтар” віддав ініціативу і перейшов до активного захисту. Гравцям СК “Дніпро-1” було складно пробити оборону супротивника і дійти  до штрафного майданчика. Перший момент СК “Дніпро-1” створив на 29-й хвилині. Удар Довбика корпусом заблокував Ракіцький. Конопля отримав пошкодження і не зміг продовжити матч. На 31-й хвилині на заміну вийшов  Михайліченко. На 42-й хвилині Зубков намагався закрутити м’яч у лівий кут, але влучив Сарапію у голову.

На полі точилась жорстка силова боротьба. Гравці не шкодували ні себе, ні суперника, і часто опинялись на газоні після зіткнень. На 55-й хвилині “Шахтар” збільшив перевагу в рахунку. Сікан вийшов сам на сам і розібрався з голкіпером. На 59-й хвилині долю матчу і чемпіонського титулу майже вирішилась. Степаненко потужним дальнім ударом увігнав м’яч у лівий нижній кут. СК “Дніпро-1” ще робив спроби врятувати матч. На 65-й хвилині удар Піхальонка відбив Трубін. Довбик добив у сітку, але арбітри зафіксували у форварда СК “Дніпро-1” офсайд.

З виходом на заміну свіжих гравців дніпряни трохи активізувалися. Щоправда, переважна більшість передач у штрафний майданчик переривались захисниками “Шахтаря”, а дальні удари блокувались. Удар Довбика на 81-й хвилині пройшов поруч з правою штангою. “Шахтар” теж міг забити. На 84-й хвилині Назарина ударом зі штрафного струсонув поперечину. У компенсований час команди влаштували сутичку. Ракіцькому розбили брову, а Пеглоу, Федорів, Трубін та Назарина отримали червоні картки.

Матч завершився перемогою “Шахтаря” з рахунком 3:0 на користь “гірників”. Голи забили Бондаренко, 9, Сікан, 55, Степаненко, 59. Окрім того, одразу після матчу між командами розпочалася масова бійка.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" несподівано програв полтавській "Ворсклі". Також читайте, що СК "Дніпро-1" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Колоса". Крім цього, Інформатор повідомляв, що СК "Дніпро-1" дограв матч з "Олександрією", який зупинився пів року тому.