RU
Головна
Україна
08:00, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Російські окупанти продовжують атакувати Україну. Ворог намагається залишити українців без тепла, світла та зв’язку. Аби громадяни залишалися на зв’язку, у березні мобільні оператори, Держспецзв’язок та НКРЗІ запустили національний роумінг. Це дозволяє перемикатися між операторами “Київстар”, Vodafone та lifecell без зміни сім-карт та тарифів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Мінцифри. Як скористатися: 1. Вимкніть автовибір мережі: на Android: Налаштування — Мобільна мережа (чи Підключення) — Оператор; на iOS: Параметри — Стільникові дані — Вибір мережі. 2. Знайдіть та виберіть доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL; 3. Якщо підключитися не вдалося, спробуйте ще раз або виберіть іншу мережу; 4. Перевірте, чи можна зателефонувати/відправити SMS. Зазначимо, хоча б раз у день намагайтеся повернутися до мережі свого оператора. Це можна зробити вручну або увімкнувши автовибір мережі. Раніше ми писали, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”. Також читайте, яка ситуація з опаленням у Дніпрі.

Що робити, якщо зник мобільний зв’язок: алгоритм дій

Читать на русском

Читать на русском
Що робити, якщо зник мобільний зв’язок: алгоритм дій
Як залишатися на зв'язку, якщо зникла мережа

Російські окупанти продовжують атакувати Україну. Ворог намагається залишити українців без тепла, світла та зв’язку. Аби громадяни залишалися на зв’язку, у березні мобільні оператори, Держспецзв’язок та НКРЗІ запустили національний роумінг.

Це дозволяє перемикатися між операторами “Київстар”, Vodafone та lifecell без зміни сім-карт та тарифів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Мінцифри.

Як скористатися:

1. Вимкніть автовибір мережі:

  • на Android: Налаштування — Мобільна мережа (чи Підключення) — Оператор;
  • на iOS: Параметри — Стільникові дані — Вибір мережі.

2. Знайдіть та виберіть доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL;

3. Якщо підключитися не вдалося, спробуйте ще раз або виберіть іншу мережу;

4. Перевірте, чи можна зателефонувати/відправити SMS.

Зазначимо, хоча б раз у день намагайтеся повернутися до мережі свого оператора. Це можна зробити вручну або увімкнувши автовибір мережі.

Раніше ми писали, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”. Також читайте, яка ситуація з опаленням у Дніпрі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.