Шість ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування на STEM-лабораторії

Шість ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування на STEM-лабораторії
Шість майбутніх академічних ліцеїв Дніпропетровської області отримають кошти на сучасні кабінети та лабораторії

Шість майбутніх академічних ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування. Гроші підуть на оновлення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій і лабораторій природничих наук. За ці кошти заклади освіти зможуть придбати сучасне обладнання, мультимедійні засоби та меблі для навчальних кабінетів і лабораторій. Загалом державне фінансування отримають 130 майбутніх академічних ліцеїв у 22 областях України.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство освіти й науки. 

До переліку закладів Дніпропетровської області увійшли:

  • Солонянський ліцей Солонянської селищної ради;
  • ліцей "Тріумф" П'ятихатської міської ради;
  • ліцей №2 Підгородненської міської ради;
  • Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради;
  • ліцей №16 Кам'янської міської ради;
  • Вербківський ліцей Вербківської сільської ради Павлоградського району.

Нагадаємо, що  у Дніпрі батьки виступили проти закриття садочка через відсутність укриттів. Писали також, що в Україні з 2027 року старшокласники зможуть обирати професійний напрям навчання. І ми повідомляли, що в Дніпрі та області втричі збільшилася кількість приватних шкіл

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити