Шість майбутніх академічних ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування. Гроші підуть на оновлення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій і лабораторій природничих наук. За ці кошти заклади освіти зможуть придбати сучасне обладнання, мультимедійні засоби та меблі для навчальних кабінетів і лабораторій. Загалом державне фінансування отримають 130 майбутніх академічних ліцеїв у 22 областях України.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство освіти й науки.
До переліку закладів Дніпропетровської області увійшли:
Нагадаємо, що у Дніпрі батьки виступили проти закриття садочка через відсутність укриттів. Писали також, що в Україні з 2027 року старшокласники зможуть обирати професійний напрям навчання. І ми повідомляли, що в Дніпрі та області втричі збільшилася кількість приватних шкіл.