RU

Схожий по суті, але не на смак: на полицях супермаркетів помітили “двійника” легендарного печива “Дніпро”

Читать на русском

Читать на русском
Схожий по суті, але не на смак: на полицях супермаркетів помітили “двійника” легендарного печива “Дніпро”
У Дніпрі розгорівся скандал навчколо легендарного печева "Дніпро"

У 2020 році у Дніпрі у парку Шевченка відкрили бронзову скульптурку присвячену легендарному печиву “Дніпро”. Його полюбляють не тільки діти, а й дорослі. Адже воно може нагадати їм ті незабутні моменти дитинства

Та у грудні 2022 року навколо печива почався скандал. В одній із мереж супермаркетів Дніпра на полицях поруч із “Здобне печиво “Дніпро” з’явилось печиво “Дніпро сучасне”. Та головне — воно має дуже схоже пакування на оригінал, як і назва, до якої додали “сучасне”. Що ж стосується ціни - вона однакова, в той час, як вага упаковки менша на 70 грамів. 

Помітна різниця і в смаку. Адже вказаний склад продукту на пакуванні свідчить, що оригінальну рецептуру змінили. 

Як встановив Інформатор, права на ліцензію виготовлення та використання дизайну з коробкою належать торговій марці “Здобне печиво “Дніпро”. Протягом 5 років фірма співпрацювала з Дніпровським хлібокомбінатом №5. Їм надали права на виготовлення легендарного печива та використання дизайну до вересня 2023 року. 

Та власники Дніпровського хлібокомбінату №5 вирішили порушити домовленості та створити схожий виріб на “Здобне печиво “Дніпро”. Чим ввели чималу кількість людей в оману. Представники ТМ “Здобне печиво “Дніпро” намагалися поговорити з власниками хлібокомбінату та вони на контакт не йдуть.

“Написали їм листа, що після такої спільної діяльності розірвемо договір. Відповіді немає”, — зазначили в компанії. 

Аби вирішити це питання, адвокат ТМ “Здобне печиво “Дніпро” складе претензію на Дніпровський хлібокомбінат № 5. Її подадуть до суду. Інформатор буде слідкувати за розвитком подій.

Печиво

 Зліва - оригінал, справа — схоже печиво 

Раніше Інформатор писав, що приготувати їсти, якщо немає світла. Писали ми й про те, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Писали ми й про те, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.