RU
Головна
Область
11:01, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 23 вересня, о 15:00 двоє хлопчиків 9 та 10-років пішли гуляти та не повернулися. Близько трьох годин їх намагалася знайти стурбована матуся. Коли пошуки не дали результатів, вона звернулася до поліції.  Упродовж всієї ночі “мандрівників” шукав весь особовий склад Синельниківського районного управління поліції. А ще — кінолог із службовою собакою Тайсоном. Про це повідомили в поліції Дніпровської області, — пише Інформатор.  Втомлених та знесилених дітлахів правоохоронці знайшли вранці на одній із вулиць міста. Їх передали медичним працівникам та повідомили рідним, що діти знайшлись. На щастя, жертвою злочину або правопорушення вони не стали. Раніше ми писали, що у Дніпрі поліцейські відшукали 4-річних двійнят, які пішли гуляти та загубилися. Діти дійшли майже до лісосмуги. Також читайте, що у Дніпрі знайшли зниклого 11-річного хлопчика. Втомлених та знесилених дітлахів правоохоронці знайшли вранці на одній із вулиць міста

Шукали всю ніч: у Дніпропетровській області поліцейські знайшли двох зниклих хлопчиків

Читать на русском

Після прогулянки дітлахи не повернулися додому

Читать на русском
Шукали всю ніч: у Дніпропетровській області поліцейські знайшли двох зниклих хлопчиків

Після прогулянки дітлахи не повернулися додому

У п’ятницю, 23 вересня, о 15:00 двоє хлопчиків 9 та 10-років пішли гуляти та не повернулися. Близько трьох годин їх намагалася знайти стурбована матуся. Коли пошуки не дали результатів, вона звернулася до поліції. 

Упродовж всієї ночі “мандрівників” шукав весь особовий склад Синельниківського районного управління поліції. А ще — кінолог із службовою собакою Тайсоном. Про це повідомили в поліції Дніпровської області, — пише Інформатор. 

Втомлених та знесилених дітлахів правоохоронці знайшли вранці на одній із вулиць міста. Їх передали медичним працівникам та повідомили рідним, що діти знайшлись. На щастя, жертвою злочину або правопорушення вони не стали.

Раніше ми писали, що у Дніпрі поліцейські відшукали 4-річних двійнят, які пішли гуляти та загубилися. Діти дійшли майже до лісосмуги. Також читайте, що у Дніпрі знайшли зниклого 11-річного хлопчика.

Втомлених та знесилених дітлахів правоохоронці знайшли вранці на одній із вулиць міста
Втомлених та знесилених дітлахів правоохоронці знайшли вранці на одній із вулиць міста

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.