RU
Головна
Дніпро
11:15, 15 Січня
Информатор UA

Интро

У суботу, 14 січня, війська рф влучили по будинку у Дніпрі. Рятувальники працюють на місці. Вони шукають людей під завалами. Допомагають і тваринам. Про це повідомляє Інформатор. Під час вибуху кіт Кузя сховався. Власники не змогли знайти улюбленця 14 січня, тож на наступний день вони приїхали на пошуки. Кота побачили на кондиціонері, на 7 поверсі. До нього намагалися дістатися, але він стрибнув вниз та утік. Невдовзі його знайшли й передали власникам. Відео публікуємо нижче. Telegram oembed: https://t.me/u_now/82670 Telegram oembed: https://t.me/dnipro_now/35106 Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху. Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час будо відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали. На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку.  Нагадаємо, раніше ми писали, що Михайло Лисенко розповів про те, як проходить рятувальна операція у Дніпрі. Фоторепортаж Інформатора з місця трагедії можна знайти за посиланням. Коментарі місцевих мешканців та волонтерів – тут і тут. Також ми публікували історію дівчини, що дивом вижила в зруйнованому будинку.

Сидів на 7 поверсі: як у Дніпрі у зруйнованому будинку рятували кота Кузю

Читать на русском

Читать на русском
Сидів на 7 поверсі: як у Дніпрі у зруйнованому будинку рятували кота Кузю
У Дніпрі врятували кота Кузю, який сидів на 7 поверсі зруйнованого будинку

У суботу, 14 січня, війська рф влучили по будинку у Дніпрі. Рятувальники працюють на місці. Вони шукають людей під завалами.

Допомагають і тваринам. Про це повідомляє Інформатор.

Під час вибуху кіт Кузя сховався. Власники не змогли знайти улюбленця 14 січня, тож на наступний день вони приїхали на пошуки. Кота побачили на кондиціонері, на 7 поверсі. До нього намагалися дістатися, але він стрибнув вниз та утік. Невдовзі його знайшли й передали власникам.

Відео публікуємо нижче.

Telegram oembed: https://t.me/u_now/82670

Telegram oembed: https://t.me/dnipro_now/35106

Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня

У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху.

Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час будо відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали.

На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Михайло Лисенко розповів про те, як проходить рятувальна операція у Дніпрі. Фоторепортаж Інформатора з місця трагедії можна знайти за посиланням. Коментарі місцевих мешканців та волонтерів – тут і тут. Також ми публікували історію дівчини, що дивом вижила в зруйнованому будинку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.