RU
Головна
Область
08:32, 2 Вересня
Информатор UA

Интро

У ніч на 2 вересня армія рф знов атакувала Дніпропетровську область. Під прицілом опинився Нікопольський район. Його обстріляли з . Є поранений 56-річний чоловік. Тисячі людей залишились без світла та води. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, пише Інформатор. У Червоногригорівській громаді 56-річний чоловік намагався врятуватися та отримав поранення. Ворожий снаряд поцілив поряд з його автівкою. Чоловіка доставили у лікарню. Медики оцінюють стан пацієнта як середньої тяжкості. Від російської атаки постраждали два села Червоногригорівської громади.Там один будинок знищений, шістнадцять - понівечені. Обстрілом зачепило приміщення місцевого ліцею, автівки, газогони та лінії електропередач. Без світла лишилися понад 2 000 людей, без води - майже 5 000. На місці уже працюють аварійні бригади. В інших районах області ніч без "прильотів" і на цю хвилину спокійно, повідомив Резніченко. Раніше ми писали, що армія рф обстріляла Нікопольський та Криворізький райони. Є поранений, 3000 родин залишились без світла. Також читайте, що у Дніпропетровській області загинув 17-річний хлопець. Також читайте, що війська рф 4 рази за ніч обстріляли Нікопольський район. Поранена 57-річна жінка. У ніч на 2 вересня армія рф знов атакувала Дніпропетровську область

Війська рф обстріляли Нікопольський район: є поранений, майже 5000 людей залишились без води

Читать на русском

Окупанти ударили з “Градів” по Нікопольському району

Читать на русском
Війська рф обстріляли Нікопольський район: є поранений, майже 5000 людей залишились без води

Окупанти ударили з “Градів” по Нікопольському району

У ніч на 2 вересня армія рф знов атакувала Дніпропетровську область. Під прицілом опинився Нікопольський район. Його обстріляли з “Градів”. Є поранений 56-річний чоловік. Тисячі людей залишились без світла та води. 

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

У Червоногригорівській громаді 56-річний чоловік намагався врятуватися та отримав поранення. Ворожий снаряд поцілив поряд з його автівкою. Чоловіка доставили у лікарню. Медики оцінюють стан пацієнта як середньої тяжкості. 

Від російської атаки постраждали два села Червоногригорівської громади. Там один будинок знищений, шістнадцять - понівечені. Обстрілом  зачепило приміщення місцевого ліцею, автівки, газогони та лінії електропередач. Без світла  лишилися понад 2 000 людей, без води - майже 5 000. На місці уже працюють аварійні бригади.

В інших районах області ніч без "прильотів" і на цю хвилину спокійно”, — повідомив Резніченко. 

Раніше ми писали, що армія рф обстріляла Нікопольський та Криворізький райони. Є поранений, 3000 родин залишились без світла. Також читайте, що у Дніпропетровській області загинув 17-річний хлопець. Також читайте, що війська рф 4 рази за ніч обстріляли Нікопольський район. Поранена 57-річна жінка.

У ніч на 2 вересня армія рф знов атакувала Дніпропетровську область
У ніч на 2 вересня армія рф знов атакувала Дніпропетровську область

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.