RU

Синельникове у Дніпропетровській області пропонують не перейменовувати

Читать на русском

Читать на русском
Синельникове у Дніпропетровській області пропонують не перейменовувати
26 січня на сесії Синельниківської міської ради розглядали питання про перейменування міста

26 січня пройшла тридцята сесія Синельниківської міської ради. На ній розглянули питання про зміну назви міста. Протягом місяця у місті тривали консультації з містянами. 

Люди обирали назву з п’яти найпопулярніших варіантів. Голос віддали 2777 громадян. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Синельниківської міської ради.

Результати голосування:

  • Придніпровськ – 972 голоси;
  • Ріднопіль – 710 голосів;
  • Січеслав – 703 голоси;
  • Залізничне – 327 голосів;
  • Любомир – 65 голосів.

Варіанту “Синельникове” у списку не було, бо місто треба перейменувати. Але до міськради звернулась 3141 людина з проханням залишити стару назву.

“Згідно з законодавством, до 27 січня 2024 року міська рада повинна направити до Верховної Ради України своє рішення з даного питання, враховуючи результати консультацій з громадськістю. Проєкт рішення, в якому пропонувалося  перейменувати місто Синельникове на місто Придніпровськ, серед депутатів міської ради не набрав необхідної кількості голосів. Народні обранці одноголосно підтримали пропозицію міського голови Дмитра Зражевського подати звернення до Верховної Ради України перенести розгляд питання щодо перейменування міста Синельникове на час після закінчення воєнного стану в нашій країні”, – йдеться у публікації міськради. 

Остаточне рішення щодо назви повинна ухвалити Верховна Рада України.

Нагадаємо, раніше ми писали, чи змінять назву Першотравенська у Дніпропетровській області. Також читайте, що в НАН України прокоментували висновок про перейменування Павлограда. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі збираються перейменувати Гагаріна, Титова, Софії Ковалевської та ще понад 90 вулиць та провулків.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.