RU

СК “Дніпро-1” проти “Колоса”: підсумки матчу

Команди гідно боролися

17 вересня футболісти СК “Дніпро-1” провели матч 7-го туру УПЛ. Вперше з початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну клуб приймав суперника на стадіоні “Дніпро-Арена”. Команда зіграла проти ковалівського “Колоса”.

Це був дебютний матч нового головного тренера дніпрян Юрія Максимова. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт СК “Дніпро-1”

Загалом матч проходив активно. Команди перетягували ініціативу. Перші 25 хвилин матчу були на стороні дніпрян. Однак далі гості почали контратакувати і провели гостру атаку на 27-й хвилині. Кравець помилився у передачі на власній половині поля, і Велетень пройшов до лінії карного майданчику після чого завдав удар, який Волинець відбив на кутовий.

Найгостріший же момент у першому таймі відбувся на 42-й хвилині – партнери вивели Салабая на ударну позицію, але відмінно зіграв Волинець, котрий зреагував ногою на удар суперника метрів з десяти. Вже у компенсований арбітром час гості отримали право на кутовий і вчергове відмінно зіграв Волинець, котрий відбив удар Цурікова, після чого одразу пролунав свисток на перерву.

На початку другого тайму дніпряни взяли м’яч під контроль, а на 53-й хвилині Піхальонок зумів знайти у карному майданчику суперника Гуцуляка, але удар Олексія було заблоковано. Невдовзі Гуцуляк трохи не встиг до гострого пасу у розріз від Рубчинського. На 60-й хвилині прохід Рубчинського був зупинений суперником на підступах до карного майданчику, проте арбітр не помітив у цьому епізоді порушення правил, натомість за хвилину, в принципі в аналогічному моменті, гості заробили перспективний стандарт – Чорноморець відгукнувся на подачу і пробив головою, але Волинець зреагував на підступний удар, проте перший на м’ячі опинився Салабай, котрий і спрямував м’яч у сітку – 1:0 на користь «Колосу».

Дніпряни активізувалися і досить швидко відновили рівновагу – Гуцуляк отримав пас від Піхальонка і невідпорно пробив з лінії карного майданчику у самісіньку дев’ятку -1:1.

На 90-й хвилині Піхальонок заробив штрафний удар безпосередньо перед карним майданчиком гостей, але Лєднєв пробив у стінку, а після атаки другим темпом і закиданням Сватка на Філіппова гості зуміли відбитися.  У компенсований арбітром час дніпряни всією командою пішли в атаку, але ковалівці зуміли встояти, і зустріч завершилася внічию 1:1.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” презентував нового тренера. Також читайте, що бразильский голкіпер Макс Валеф покинув склад СК "Дніпро-1". Розповідав Інформатор і про те, як відреагували на скандальну заяву почесного президента СК “Дніпро-1” стосовно  Олександра Кучера, колишнього головного тренера “спортклубівців”.