RU

СК «Дніпро-1» у Харкові на останній хвилині втратив перемогу у грі з «Металіст 1925»

СК «Дніпро-1» не зміг перемогти у матчі з «Металіст 1925»

У понеділок, 14 квітня, спортивний клуб «Дніпро-1» у Харкові проводив матч 24-го туру Української Прем’єр-Ліги. Суперником був місцевий «Металіст 1925». Нажаль, «спортклубівці» втратили перемогу вже у компенсований арбітром до другого тайму час.

Варто зазначити, що гру пропускали одразу троє гравців основи команди з Дніпра: Філіппов і Піхальонок – через травми, а Адамюк – через дискваліфікацію. До того ж ще й Третьяков отримав пошкодження на розминці. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

У середині першого тайму гравці СК забили першими. Сарапій точним пасом знайшов у карному майданчику Гуцуляка, а той красиво розібрався і з захисником, і з голкіпером – 1:0.

Команда з Дніпра мала більше за харків'ян шансів забити ще, проте свої моменти не використала. «Металіст 1925» же скористався своїм шансом вже у компенсований до другого тайму час. На 95-й хвилині після подачі кутового Імереков з другої спроби після відскоку від поперечини сам добив м’яч у ворота. Підсумкова нічия 1:1 і зовсім не обов'язкова втрата очок командою з Дніпра.

Півзахисник  СК «Дніпро-1» Олег Очеретько прокоментував нічию. Він зазначив, що відчувається відсутність травмованих гравців.

«Грали добре, все виходило і у першому таймі забили гол. Прикро, що пропустили у власні ворота на останній хвилині. Але, нічого страшного, готуємося до наступної гри.

вичайно, всі нам потрібні, щоб усі були у строю. Усе це важливо для нас. У нас і так мало людей, а коли хтось вибуває – це дуже прикро, адже у нас єдина команда і всі хочуть, щоб усі були здорові і живі», - зазначив Очеретько.

Голова УАФ Андрій Шевченко був присутній на матчі

Після цього матчу СК «Дніпро-1» залишився на 4-й сходинці Української Прем’єр-Ліги. Після 24 зіграних матчів у команди з Дніпра в активі 44 очки. Лідирують все так же «Шахтар» (52 очки і 2 гри в запасі), «Динамо» (48 очок, 2 гри в запасі) та «Кривбас» (48 очок). «Металіст 1925» все так же займає передостаннє, 15 місце. У команди з Харкова 18 залікових пунктів після 24 ігор.

Турнірна таблиця УПЛ після 24 зіграних турів

У наступному, 25 турі УПЛ, СК «Дніпро-1» знов проведе виїзний матч. 21 квітня «спортклубівці» мають зіграти з «Вересом» з Рівного. Початок матчу запланований на 13:00. «Верес» наразі йде 13-м у чемпіонаті.

Наступний суперник СК "Дніпро-1" - "Верес" (Рівне)

Раніше ми писали, що БК “Дніпро” у “валідольній” грі виборов місце у фіналі Суперліги. Окрім того, альпіністка із Дніпра Ірина Караган підкорила гору Аннапурна І. Розповідали ми й про те, що легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх потрапила до престижного списку Forbes