RU

СК “Дніпро-1” здобув впевнену перемогу у грі з “Колосом”: як проходив матч

СК "Дніпро-1" зіграв з "Колосом": як пройшов матч

31 березня проходив 22-й тур Української Прем'єр-ліги. У поєдинку зійшлися дві команди — СК “Дніпро-1” та “Колос” з Ковалівки. Матч завершився впевненою перемогою гостей, команди з Дніпра.

Проведення гри було заплановано на 18:00, однак початок затримали на 40 хвилин через повітряну тривогу. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт СК “Дніпро-1”У першому таймі, вже на другій хвилині, дніпряни у зв’язці Гуцуляк – Філіппов – Піхальонок провели успішну атаку і забили перший гол.

Гравці “Колосу” намагалися перехопити ініціативу, однак футболісти СК успішно відбивалися. Лише на 28-й хвилині “ковалівці” завдали перший удар по воротах гостей, далі “Колос” проводив контратаки, однак безуспішно. У середині другого тайму, на 64-й хвилині, “спортклубівці” забили другий гол у ворота “Колосу” - відзначився Гуцуляк. Таким чином у грі здобули перемогу гравці “Дніпро-1” з рахунком 2:0.

"Готувалися до цієї зустрічі. Хлопці забили швидкий гол вже на другий хвилині матчу, а потім було важкувато,  адже «Колос» – це команда, яка гарно підготовлена фізично і не здається, але ми це витримали у першому таймі. А утримавши перевагу до перерви і хлопці у другому таймі більше розбігалися, а коли забили другий гол, то команда стала грати впевненіше, повністю контролювала гру і могла забити ще і третій, і четвертий м’ячі у ворота суперника.

Дякую хлопцям за гру, бо вони сьогодні гарно її витримали і провели. І гравці, які повернулися зі збірної Піхальонок і Гуцуляк дуже допомогли, а головне, що мене радує – це те, що хлопці, котрі були травмовані – Третьяков, Лєднєв, Сваток, Танчик – вони повернулися до загальної групи, дуже добре увійшли у гру і допомогли нашій команді", - прокоментував перемогу головний тренер СК “Дніпро-1” Юрій Максимов.

Нагадаємо, що збірна України перемогла Ісландію та вийшла на Євро-2024. Ще писали про те, що БК «Дніпро» не помітив «Політехніку» і вийшов у півфінал Суперліги. Розповідали ми й про те, що український стронгмен з Дніпра потрапив до Книги рекордів Гіннеса ще з 3 рекордами.