RU

Спортсмен із Дніпра виборов другу медаль на чемпіонаті світу з плавання

Дніпрянин Олександр Желтяков виборов вже другу медаль

17-річний спортсмен із Дніпра Олександр Желтяков здобув другу медаль на чемпіонаті світу з плавання серед юніорів. Змагання проходять у місті Нетанья, що знаходиться в Ізраїлі. До “золота” на 100-метрівці на спині він додав “срібло” на удвічі коротшій дистанції.

“Золото” спортсмен завоював із результатом 53,73. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію управління спорту у Дніпрі.

50 метрів на спині Олександр Желтяков подолав за 24.91 секунди, поступившись 00.11 секунди переможцю запливу Мірославу Кнедлі з Чехії. Він також встановив новий рекорд України.

Нагадаємо, що Олександр Желтяков з Дніпра здобув другу ліцензію у плаванні на Олімпійські ігри. Писали ми й про те, що СК «Дніпро-1» має повернутися до Дніпра. Також читайте, що у федерації легкої атлетики відреагували на заяву спортсмена з Дніпра