Спортсмени із Дніпра Магучіх та Кохан здобули “золото” та “бронзу” на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Спортсмени із Дніпра привезли “золото” та “бронзу” з Чемпіонату Європи

В Італії відбулись змагання з легкої атлетики. У Чемпіонаті Європи взяли участь спортсмени із Дніпра: Ярослава Магучіх та Михайло Кохан. Дівчина привезла золоту медаль, а чоловік — “бронзу”.

Про це пише Інформатор з посиланням на публікцію голови ДніпроОВА Сергія Лисака.

Зазначається, що Ярослава Магучіх підкорила висоту у 2.01 метри. Так, вона виборола “золото” і захистила звання чемпіонки Європи. Перші чотири стрибки українка виконала бездоганно — з першої спроби. А ось Михайло Кохан став бронзовим призером чемпіонату Європи з метання молота.

“Впродовж усього фіналу Михайло перебував у числі претендентів на нагороди у секторі метання молота. У своїй найкращій спробі наш спортсмен продемонстрував результат 80.18м. Цього вистачило, аби замкнути трійку призерів”, — йдеться у повідомленні НОК України

Нагадаємо, що Україна поступилася Польщі при підготовці до Євро-2024. Писали ми й про те, що у Дніпрі проходить фестиваль циркового мистецтва «Park Dnipro Fest». Також читайте, що лідер СК «Дніпро-1» перейшов у гранд українського футболу.