Україна поступилася Польщі при підготовці до Євро-2024

Збірна України з футболу програла полякам із рахунком 1:3

У п’ятницю, 7 червня, у Варшаві пройшов контрольний матч збірних Польщі та України. Нажаль, “синьо-жовті” поступилися із рахунком 1:3. Єдиний м’яч за нашу національну команду забив у першому таймі колишній нападник “Дніпра” та СК “Дніпро-1” Артем Довбик.

Розпочала Україна жахливо - вже на 30-й хвилині наша команда поступалася із рахунком 3:0. При чому третій гол поляків забив народжений в Україні Тарас Романчук. На 41-й хвилині один гол відквитав Довбик, проте навіть здобути нічию не допомогли й виходи на заміни Зінченка, Циганкова, Шапаренка та Мудрика. Підсумкова поразка із рахунком 1:3. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на Українську асоціацію футболу.

Польща 3:1 Україна

Голи: Валюкевич (11), Зелінський (16), Романчук (30) — Довбик (41);

Польща: Скорупський, Валюкевич (Берешинський, 61), Саламон, Ківйор, Скураш, Зелінський (к) (Левандовський, 61), Романчук (Модер, 61), Залевський (Пухач, 72), Букса, С. Шиманський, Мілік (Урбанський, 5, Калужинський, 61);

Україна: Бущан, Тимчик, Таловєров, Бондар, Миколенко (Зінченко, 46), Ярмоленко (к) (Циганков, 70), Маліновський (Михайліченко, 70), Сидорчук, Зубков (Мудрик, 70), Довбик (Ванат, 76), Судаков (Шапаренко, 81).

Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров прокоментував поразку збірної. Він вважає, що результат цього матчу не був важливим.

“Я вважаю, що ми й проводимо товариські матчі для того, щоб робити в них помилки. Футбол складається з багатьох компонентів. Ми програли в боротьбі, на стандартних положеннях. Я не вважаю, що цю гру треба розглядати лише з негативного погляду. Були хороші моменти, ми намагалися відігратися. Це дуже важлива інформація для нас перед Євро”, - зазначив Ребров.

Що далі?

Фінальна контрольна зустріч відбудеться 11 червня у Кишиневі – проти збірної Молдови. 12 червня збірна України прибуде до німецького міста Вісбаден – на місце постійної дислокації на Євро-2024.

Чемпіонат Європи 2024 року проходитиме у Німеччині з 14 червня до 14 липня цього року. Україна потрапила у групу «Е», де зіграє з Бельгією, Словаччиною та Румунією.

Розклад матчів збірної України на Євро:

• 17 червня, 16:00. Румунія — Україна. Мюнхен;
  • 21 червня, 16:00. Словаччина — Україна. Дюссельдорф;
  • 26 червня, 19:00. Україна — Бельгія. Штутгарт.

Раніше ми писали, що лідер СК «Дніпро-1» Олександр Піхальонок перейшов у гранд українського футболу - київське "Динамо". Окрім того, колишній гравець «Дніпра» Андрій Лунін – перший українець, який двічі виграв Лігу Чемпіонів. Розповідали ми й про те, що Артем Довбик, який раніше грав за команди з Дніпра, став найкращим бомбардиром чемпіонату Іспанії.