RU

Спортсменка з Дніпропетровської області стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу з вільної боротьби

Спортсменка з Кривого Рогу здобула медаль

З 10 по 18 вересня у столиці Сербії Белграді проходить Чемпіонат світу з вільної боротьби. У змаганнях беруть участь спортсмени з 19 країн. Спортсменка з Кривого Рогу Ілона Прокопевнюк вийшла до малого фіналу та здобула бронзову нагороду.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Асоціації спортивної боротьби України.

Ілона розпочала змагання з перемоги над турецькою борчинею Ягмур Сакмак, що є призеркою чемпіонату Європи U23.

Але в чвертьфіналі поступилась минулорічний бронзовій призерці чемпіонату світу, чемпіонці Азії, чемпіонці світу U20 з Японії.

Але у втішній сутичці Ілона всуху перемогла угорську спортсменку та вийшла до малого фіналу, де на неї чекала представниця з Казахстану. Ілона була налаштована рішуче, у запеклій боротьбі здобула перемогу і стала бронзовою призеркою.

Раніше ми казали, що Дніпрянин завоював три медалі на Чемпіонаті Європи з воднолижного спорту. Нагадаємо, також ми писали, що легкоатлетка із Дніпра перемогла у фіналі Діамантової ліги