RU
Головна
Дніпро
16:57, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 30 листопада, поблизу житлового будинку №6 у провулку Добровольців прорвало трубу. З місця пориву сочилася червона вода. Стало відомо, чому рідина мала такий їдкий колір.  На місці аварії працюють комунальники. Про це повідомляє Інформатор із посиланням департамент благоустрою та інфраструктури міської ради Дніпра.  Як пояснили фахівці, колір води обумовлений хімічною реакцією. Причиною “кривавих рік” став осад, що накопичується в трубах. Аварію обіцяють ліквідувати найближчим часом.  На місці аварії працюють комунальники Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі декілька вулиць залишилися без води. Окрім того, читайте, де у Дніпрі працюють “Пункти незламності”. Повідомляли ми і про те, що мешканців Дніпра та області закликають максимально знизити споживання електроенергії.

Стало відомо, чому на Перемозі у Дніпрі текли “криваві ріки”

Читать на русском

Читать на русском
Стало відомо, чому на Перемозі у Дніпрі текли “криваві ріки”
На місці аварії працюють комунальні служби

У середу, 30 листопада, поблизу житлового будинку №6 у провулку Добровольців прорвало трубу. З місця пориву сочилася червона вода. Стало відомо, чому рідина мала такий їдкий колір. 

На місці аварії працюють комунальники. Про це повідомляє Інформатор із посиланням департамент благоустрою та інфраструктури міської ради Дніпра

Як пояснили фахівці, колір води обумовлений хімічною реакцією. Причиною “кривавих рік” став осад, що накопичується в трубах. Аварію обіцяють ліквідувати найближчим часом. 

На місці аварії працюють комунальники
На місці аварії працюють комунальники

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі декілька вулиць залишилися без води. Окрім того, читайте, де у Дніпрі працюють “Пункти незламності”. Повідомляли ми і про те, що мешканців Дніпра та області закликають максимально знизити споживання електроенергії.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.