RU
Головна
Дніпро
15:40, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 30 листопада, поблизу житлового будинку №6 у провулку Добровольців прорвало трубу. Вода залила проїжджу частину та тротуар. На місці вже працюють комунальники. Сталося це приблизно о 15:00. Про це повідомляє Інформатор з місця події. За словами робітників, коріння дерев вросло в трубу і сталася течія — залило тротуар і дорогу. Наразі фахівці вже дістали коріння і з часом вода зникне. Також спеціалісти з КП "Дніпроводоканал" не можуть дати відповідь стосовно кольору води. Для цього потрібно брати проби. Вода на тротуарі Залитий пішохідний перехід Коріння дерев вросло в трубу і сталася течія На місці працюють комунальники Поки невідомо, чому вода червоного кольору Раніше ми також писали, що у Дніпрі декілька вулиць залишилися без води. Окрім того, читайте, де у Дніпрі працюють “Пункти незламності”. Повідомляли ми і про те, що мешканців Дніпра та області закликають максимально знизити споживання електроенергії. Фото: Руслана Левченко

У Дніпрі у провулку Добровольців тротуар залило червоною водою

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі у провулку Добровольців тротуар залило червоною водою
Червоні "ріки" на Перемозі

У середу, 30 листопада, поблизу житлового будинку №6 у провулку Добровольців прорвало трубу. Вода залила проїжджу частину та тротуар. На місці вже працюють комунальники.

Сталося це приблизно о 15:00. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

За словами робітників, коріння дерев вросло в трубу і сталася течія — залило тротуар і дорогу. Наразі фахівці вже дістали коріння і з часом вода зникне. Також спеціалісти з КП "Дніпроводоканал" не можуть дати відповідь стосовно кольору води. Для цього потрібно брати проби.

Вода на тротуарі
Вода на тротуарі
Залитий пішохідний перехід
Залитий пішохідний перехід
Коріння дерев вросло в трубу і сталася течія
Коріння дерев вросло в трубу і сталася течія
На місці працюють комунальники
На місці працюють комунальники
Поки невідомо, чому вода червоного кольору
Поки невідомо, чому вода червоного кольору

Раніше ми також писали, що у Дніпрі декілька вулиць залишилися без води. Окрім того, читайте, де у Дніпрі працюють “Пункти незламності”. Повідомляли ми і про те, що мешканців Дніпра та області закликають максимально знизити споживання електроенергії.

Фото: Руслана Левченко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.