RU

Мешканців Дніпра та області закликають максимально знизити споживання електроенергії

Читать на русском

Читать на русском
Мешканців Дніпра та області закликають максимально знизити споживання електроенергії
Графіки стабілізаційних відключень вже не діють

Ворог продовжує бити по цивільній та критичній інфраструктурі. Енергетики Дніпропетровської області працюють в режимі екстрених відключень електроживлення. Через це світло можуть вимкнути у будь-який момент.

Наразі пошкодженим мережам складно справлятися з навантаженням. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДніпроОВА.

В ДТЕК наголосили, що відключення необхідні, аби стабілізувати роботу енергетичної сфери. Також 29 листопада по всій Дніпропетровській області застосували екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень вже не діють.

Енергетики намагаються підтримувати стабільну роботу пошкодженої внаслідок російських атак енергосистеми. Окрім того, кожен може допомогти фахівцям, зменшивши споживання електроенергії.

В пресслужбі ОВА радять тримати зарядженими мобільні телефони, купити ліхтарики, батарейки та свічки. Зробити запаси води, продуктів тривалого зберігання, а також потурбуватися про теплі речі. 

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі через відключення світла декілька вулиць на лівому березі Дніпра залишилися без води. Також ми писали, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Окрім того, читайте, як довше зберігати продукти, якщо вимкнули світло і не працює холодильник та як діяти під час віялових відключень електроенергії

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.