RU
Головна
Дніпро
14:27, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Вночі 26 травня у Дніпрі пролунала серія вибухів. За словами полковника ЗСУ, росіяни били зенітними керованими ракетами С-300 чи С-400. Проте саме цим видом озброєння ворог часто атакує прифронтові зони.  Наразі тип “смертоносних” подарунків уточнюється. Про це пише Інформатор з посиланням на телемарафон “Єдині новини”.   “Ймовірно, саме цим типом ракет (С-300 чи С-400 — ред.) було задано ударів, власне, тих цивільних об’єктах, які показували на кадрах”, — сказав він.  Раніше ми писали, що з-під завалів ветклініки в Дніпрі дістали тіло чоловіка. Також читайте, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім. Показували ми фото наслідків нічного удару по Дніпру. Інформатор повідомляв, що кількість постраждалих внаслідок «прильоту» по медзакладу у Дніпрі зросла до 23.

Стало відомо, яка ракета могла вдарити по Дніпру — Юрій Ігнат

Читать на русском

Читать на русском
Стало відомо, яка ракета могла вдарити по Дніпру — Юрій Ігнат
Ними часто атакують прифронтові зони

Вночі 26 травня у Дніпрі пролунала серія вибухів. За словами полковника ЗСУ, росіяни били зенітними керованими ракетами С-300 чи С-400. Проте саме цим видом озброєння ворог часто атакує прифронтові зони

Наразі тип “смертоносних” подарунків уточнюється. Про це пише Інформатор з посиланням на телемарафон “Єдині новини”.  

“Ймовірно, саме цим типом ракет (С-300 чи С-400 — ред.) було задано ударів, власне, тих цивільних об’єктах, які показували на кадрах”, — сказав він. 

Раніше ми писали, що з-під завалів ветклініки в Дніпрі дістали тіло чоловіка. Також читайте, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім. Показували ми фото наслідків нічного удару по Дніпру. Інформатор повідомляв, що кількість постраждалих внаслідок «прильоту» по медзакладу у Дніпрі зросла до 23.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.