RU
Головна
Дніпро
13:30, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 26 травня, російська ракета влучила по медзакладу у Дніпрі. Загинув один чоловік, який перебував на вулиці поряд з місцем влучання. Йому було 69 років. Поранення отримали щонайменше 23 людини. Серед них – двоє дітей. 3-річного та 6-річного хлопчиків шпиталізували. Лікарі оцінюють їхній стан, як середньої тяжкості. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. «Вже 23 постраждалих у Дніпрі. 21 – в стаціонарі, з них троє – «важкі». Загинув чоловік 69 років. Він просто проходив повз, коли ракета російських терористів поцілила по місту», - написав Сергій Лисак. Станом на 13:20 рятувальникам вдалося локалізувати пожежу в медзакладі. Гасіння триває. Площа пожежі у двох будівлях перевищила 1000 квадратних метрів. Telegram oembed: https://t.me/dnipropetrovskaODA/4855 Раніше ми писали, що після прильоту по поліклініці у Дніпрі шукають чотирьох зниклих без вісти. Окрім того, Зеленський відреагував на ракетний удар по медзакладу. Публікували ми й перші кадри з місця трагедії.

Серед поранених – двоє дітей: кількість постраждалих внаслідок «прильоту» по медзакладу у Дніпрі зросла до 23

Читать на русском

Читать на русском
Серед поранених – двоє дітей: кількість постраждалих внаслідок «прильоту» по медзакладу у Дніпрі зросла до 23
Троє постраждалих знаходяться у важкому стані

У п’ятницю, 26 травня, російська ракета влучила по медзакладу у Дніпрі. Загинув один чоловік, який перебував на вулиці поряд з місцем влучання. Йому було 69 років. Поранення отримали щонайменше 23 людини. Серед них – двоє дітей.

3-річного та 6-річного хлопчиків шпиталізували. Лікарі оцінюють їхній стан, як середньої тяжкості. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

«Вже 23 постраждалих у Дніпрі. 21 – в стаціонарі, з них троє – «важкі». Загинув чоловік 69 років. Він просто проходив повз, коли ракета російських терористів поцілила по місту», - написав Сергій Лисак.

Станом на 13:20 рятувальникам вдалося локалізувати пожежу в медзакладі. Гасіння триває. Площа пожежі у двох будівлях перевищила 1000 квадратних метрів.

Telegram oembed: https://t.me/dnipropetrovskaODA/4855

Раніше ми писали, що після прильоту по поліклініці у Дніпрі шукають чотирьох зниклих без вісти. Окрім того, Зеленський відреагував на ракетний удар по медзакладу. Публікували ми й перші кадри з місця трагедії.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.