RU
Головна
Україна
11:32, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

В ніч на 6 жовтня окупанти вдарили по Запоріжжю з зенітно-ракетної системи С-300. Вони випустили 7 ракет в центр міста, поцілили в багатоповерхівки. 1 людина загинула, ще 7 осіб були поранені. Їх ушпиталили. Серед них - трирічна дитина. Співробітники ДСНС врятували вже 21 постраждалого. Кореспондент Інформатора відправився на місце атаки. Коли він працював там, пролунало близько 4 вибухів. Наш журналіст сховався у переході. Повітряну тривогу оголосили о 10:59.  За словами Анатолія Куртєва, секретаря Запорізької міськради, ворог поцілив у об'єкти інфраструктури.  Нагадаємо, раніше ми писали, що 6 жовтня армія рф обстріляла Нікопольський район. Також читайте, що росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах. Платон Бережний

"Стою в переході, було 4 вибухи", – кореспондент Інформатора потрапив під обстріл у Запоріжжі

Читать на русском

Читать на русском
"Стою в переході, було 4 вибухи", – кореспондент Інформатора потрапив під обстріл у Запоріжжі
6 жовтня окупанти атакували Запоріжжя

В ніч на 6 жовтня окупанти вдарили по Запоріжжю з зенітно-ракетної системи С-300. Вони випустили 7 ракет в центр міста, поцілили в багатоповерхівки. 1 людина загинула, ще 7 осіб були поранені. Їх ушпиталили. Серед них - трирічна дитина. Співробітники ДСНС врятували вже 21 постраждалого.

Кореспондент Інформатора відправився на місце атаки. Коли він працював там, пролунало близько 4 вибухів. Наш журналіст сховався у переході. Повітряну тривогу оголосили о 10:59. 

За словами Анатолія Куртєва, секретаря Запорізької міськради, ворог поцілив у об'єкти інфраструктури. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що 6 жовтня армія рф обстріляла Нікопольський район. Також читайте, що росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.