“Можна по-різному ставитися до мобілізації, але у нас ця мобілізація з початку війни. Це відповідно до законодавства, відповідно до періоду воєнного стану”
Володимир Зеленський, Президент України
Ярослава Магучіх поділилася подробицями про своє життя
Відео Інформатор-Дніпро
Легкоатлетка з Дніпра розповіла про світовий рекорд у стрибках у висоту, майбутнє весілля та TikTok
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 05.05.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
56.89
55.49
55.89
36.5
59.82
56.66
55.82
35.82
60.99
57.99
56.99
36.98
-
50.96
49.31
33.66
60.99
57.99
56.99
36.99
55.99
52.99
51.99
33.99
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
599.14
DOGECOIN (DOGE)
0.17
THETA (THETA)
0.69
LITECOIN (LTC)
82.56
BITCOIN (BTC)
94279.69
Чи вбив Коломойський ФК «Дніпро», чи є надія на відродження команди та що було не так із СК «Дніпро-1»
Відео: Інформатор Дніпро
Про головне щодо дніпровського футболу розповів колишній генеральний директор ФК "Дніпро" Андрій Стеценко
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Fenomenal'
Dorofeeva
2
Fake ID
kizaru, Icegergert
3
Мужчина
Alena Omargalieva
4
Зірочка палай
Анна Трінчер
5
Додайте світла
Dorofeeva
6
Врубай
Parfeniuk
7
Атата (Ренебе)
VovaZiLvova
8
Bad Dreams
Teddy Swims
9
Мила моя
Tvorchi
10
No Gletcher Gang 2
Friendly Thug 52 Ngg
«Я буду стояти за свою команду, яку просто вбили»: Руслан Ротань
Відео - Інформатор Дніпро
Про кар’єру, знищення ФК «Дніпро» Коломойським та можливе відродження клубу
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Там, де гори й полонини: блогер з Дніпра виклав чергове відео з подорожі Україною
Через воєнний стан туристичні обмеження для багатьох українців, у яких є бажання відпочити, значно обмежені. Втім, є можливість подорожувати власною країною і пізнавати її. Так вирішив блогер ДронТом і вирушив у подорож Західною Україною. В новому випуску ви побачите гірські краєвиди, карпатські водоспади, фортеці Кам'янця-Подільського і Хотину, вулиці Чернівців.
Візитівка Кам’янця-Подільського – це фортеця, яка в стародавні часи була в’їздом до міста. Всередині можна побачити виставку зброї.
Сувенірний ринок, що розташувався поруч із ратушею, ще однією цікавинкою міста. Він оформлений і пофарбований так, що ззовні він нагадує середньовічні європейські будиночки. Щоправда, лише з одного боку.
Скляна пірамідка, яку ви побачите в місті, є позначкою місця, на якому була стара турецька кав’ярня. Ходить легенда, що каву тут робили раніше, ніж у Львові і Відні.
Пам’ятник туристу – доволі нетиповий туристичний об’єкт в європейському аутентичному місті. Окрім цього тут є скульптура Папи Римського і голуба
Собор Петра і Павла. Після того, як в 17 столітті місто перейшло під контроль Османської імперії, турки побудували тут мечеть. На мінареті, що розташована поблизу собору, можна побачити статую Мадонни.
Хотинська фортеця розташована на правому березі Дніпра. Це фортифікаційна споруда, яка цікавить з точки зору не тільки історії, а й архітектури доби козацтва. А ще там є виставка знарядь для тортур.
Заліщики – провінційне містечко уздовж берега Дністра з затишними алеями і видами на каньйон.
Гуральський водоспад, Хмельницька область
Шляхи до волоспадів доволі екстремальні. Їхати доводилось і бездоріжжям. Багато тут нема чого розповідати – краще дивитись.
Чернівці
Центр – тут знаходиться ратуша, на даху якої стоїть трубач і виконує гімн України.
Вулиця Ольги Кобилянської – центральна вулиця міста, яка тягнеться від ратуші. Тут зосереджені ресторани, магазини та інші розважальні і культурні заклади Чернівців.
Аптека-музей і кав’ярня-музей – невеличкі працюючі заклади, в яких можна не тільки закупитись ліками чи випити каву, а й роздивлятись експонати і дізнаватись більше історії. Музей розташовані навпроти одне одного.
Чернівецький університет – туристичний магніт міста. На території вишу навіть є церква. Все через те, що тут викладали теологію. Є незвичайна архітектура, просторі зали і орнаменти на стелях, стінах і підлозі. Можна взяти екскурсію. Вартість квитка для дорослого – 60 грн
“ П'яна” Свято-Миколаївська церква. Така народна назва дана через нетипову закручену форму куполів.
Карпати
Водоспади Великий Гук і Шипіт – влітку це чудові локації для купання в гірських річках.
Печера Довбуша – дістатись туди важко, але й не менш цікаво, ніж сама печера. Йти доведеться уздовж гірського струмка в оточенні дерев, але кам’янистими і слизькими стежками. Для відвідування печери не забудьте ліхтарик.
Косівський ринок був зачинений, коли приїхав блогер. Він працює в четвер та суботу. Тут можна придбати сувеніри. Приїжджати краще зрання.
Річка Чорний Черемош – починати екскурсію сюди варто починати з водоспаду біля узбіччя. ВИ впізнаєте його по пам’ятнику Тарасу Шевченку. Далі підіймаєтесь на міст. Тут відкривається панорамний вид.
Буковинські водоспади. Для огляду доведеться прогулятись пішки гірськими стежками уздавж річок, аж поки не дістанетесь виского водоспаду Великий Гук.
Гора Копець – чудова нагода не тільки прогулятись природою, а й надихнутись сільським життям місцевих в горах. “Головне – не забулкати”, – сказав блогер, підіймаючись в лісі, і…заблукав.