RU

Тендер на 9 мільйонів євро: у Дніпро придбають нові низькопідлогові трамваї

Читать на русском

Читать на русском
Тендер на 9 мільйонів євро: у Дніпро придбають нові низькопідлогові трамваї
У Дніпро вперше за довгий час закуплять нові трамваї

Інформатор повідомляв, що у Дніпро закупають із Німецького Лейпцига 26 вживаних трамвайних вагонів. Та це ще не все, адже паралельно із придбанням б/в трамваїв у місто мають придбати й нові трамваї, а також поїзд метро. Для цього оголосили міжнародні тендери.

Новий електротранспорт до Дніпра мають закупити у рамках спільного проєкту Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Міський громадський транспорт II». Про це Інформатор повідомляє із посиланням на департамент транспорту та транспортної інфраструктури міськради Дніпра.

Так, КП «Дніпровський електротранспорт» в рамках цього кредиту від ЄІБ оголосило тендер на 9 мільйонів євро. На ці гроші мають придбати низькопідлогові трамваї, довжиною 26-27 метрів. Вони мають відповідати наступним критеріям:

  • бути інклюзивними (мати пандуси);
  • мати систему кондиціонування;
  • складатися не більше, ніж із 3 секцій;
  • пасажиромісткість – близько 250 людей (місця для сидіння – близько 60).

Попередньо, за 9 мільйонів євро можуть придбати близько 5 трамваїв. Адже очікувана вартість одного трамвая, який би відповідав критеріям, складатиме близько 1,7 мільйона євро. Протягом 9 місяців після авансу переможець тендера має поставити у Дніпро першу партію нового електротранспорту.

Тендер опублікували 27 березня. Пропозиції розглядатимуть до 22 травня.

Раніше ми писали, що з Німеччини до Дніпра виїхали трамваї. Загалом мають привезти 26 вживаних вагонів. Окрім того, у Дніпрі на Лесі Українки стартували роботи з ремонту трамвайної колії. Розповідали ми й про те, що тролейбуси №16 та №21 відновили роботу у штатному режимі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.