RU

Тицяй справедливо: в Україні розробили гру, де потрібно вимикати світло у сусідніх будинках

Читать на русском

Читать на русском
Тицяй справедливо: в Україні розробили гру, де потрібно вимикати світло у сусідніх будинках
Дуже весело

YASNO запустила симулятор диспетчерської оператора системи розподілу електроенергії. Таку браузерну піксельну гру команда бренду розробила на сторінці з графіками імовірних відключень. Тепер кожен зможе справедливо порозподіляти світло між будинками.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу YASNO.

«Зараз, навіть коли світло вже майже не відключають, є ті, хто щоранку за звичкою перевіряє графіки. Щоб ця історія стала не такою рутинною, ми вирішили запустити гру-симулятор і дати можливість кожному нашому клієнту примірити на себе професію диспетчера оператора системи розподілу. Для цього потрібно зберігати світло у будинках якнайдовше. Звісно, це не буде просто: гра заснована на реальних подіях, тому треба враховувати і зменшення потужності, і локальні аварії, і роботу зі скаргами клієнтів», – коментує Сергій Коваленко, генеральний директор YASNO.

Як пограти?

Щоб запустити гру, потрібно зайти на сторінку з графіками імовірних відключень на вебсайті YASNO. Основна механіка гри полягає в тому, щоб вчасно переключати світло між будинками. Також є обмеження по часу і потужності, часом трапляються локальні аварії:

  • Щоб переключати світло між будинками, потрібно клацнути/тапнути на будинок;
  • Щоб закрити скаргу користувача, потрібно клацнути/тапнути на будинок;
  • Щоб відремонтувати аварію, потрібно клацнути/тапнути на будинок.

Гра має 8-бітний ретро-дизайн, займає трохи більше третини мегабайту, тому працюватиме навіть в умовах поганого інтернет-з’єднання. Якщо гра повністю завантажиться до того, як зв’язок зникне, у неї все одно можна буде грати.

«Гумор завжди допомагає краще «опрацювати» помилки і пережити негатив. Тому ми не лише пояснюємо на елементарному прикладі, як працюють графіки відключень, але й трохи іронізуємо над ситуацією і над собою, – додає Сергій Коваленко. – Ми хочемо, щоб люди знайшли себе в ситуаціях із гри – і в цитатах, і у світлі в будинку, і в коті, який, до речі, змальований з кота нашого маркетолога. Так зможемо зрозуміти, що відбувається практично після кожного обстрілу, і що диспетчер – це не про перемикання вимикача, а про аналіз багатьох змінних та рішення, які можуть вплинути на ціле місто».

Інформатор пограв у гру і виграв. Ми дуже співчували кожному, хто був вимушений довго сидіти без світла, а тому рівно розподіляли його між будинками. Ось докази:

Вже на фініші і досі без аварій
Вже на фініші і досі без аварій
Це перемога!
Це перемога!

Раніше ми повідомляли про те, що чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT став доступним в Україні. Також Інформатор повідомляв про те, що з посту про трагедію у Дніпрі видалили згенероване штучним інтелектом зображення дитини. Крім цього, читайте, що в Україні створили чат-бот для дітей, який допоможе вижити під час війни.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.