RU
Головна
Україна
08:00, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Зі зміною постачальника у споживачів газу з'явилися два особові рахунки — один з 10-ти, а інший з 9-ти цифр. Їх дуже легко сплутати. Однак, не слід плутати поняття «Оператор ГРМ» та «постачальник газу», адже це різні компанії, які надають різні послуги.   Про це пише Інформатор із посиланням на пост АТ "Дніпрогаз".    Отже, особовий рахунок у клієнтів АТ "Дніпрогаз" складається з 10 цифр. Його слід використовувати для передачі показань та оплати доставки газу. Знайти цей код можна в особистому кабінеті 104.ua або в рахунку для оплати доставки.    А особовий рахунок у постачальника газу містить 9 цифр. За допомогою нього потрібно сплачувати за спожитий газ. Знайти його можна на сайті постачальника або ж у рахунках за споживання газу.   Нагадаємо, що «Дніпрогаз» являється газорозподільною компанією. Як Оператор ГРМ компанія: надає послуги з доставки газу до ваших газових приладів в режимі 24/7; розраховує та виставляє рахунки за розподіл енергоресурсу; ліквідовує та локалізує аварійні ситуації; ремонтує та замінює елементи газорозподільної системи; обслуговує газові мережі та прилади; повіряє лічильники газу. Для порівняння, на відміну від Оператора ГРМ, постачальник газу займається лише: продажем газу клієнтам; розрахунком та виставленням рахунків за спожитий газ. Раніше ми писали, що в Дніпрі з'явилася мапа "бочок" та свердловин де можна набрати води. Також, ми розповідали, як дніпряни готуються до зими в умовах війни.

То 9 чи 10: скільки цифр в особовому рахунку за газ у жителів Дніпра та області

Читать на русском

Читать на русском
То 9 чи 10: скільки цифр в особовому рахунку за газ у жителів Дніпра та області
Не плутайте обов'язки двох різних підприємств

Зі зміною постачальника у споживачів газу з'явилися два особові рахунки — один з 10-ти, а інший з 9-ти цифр. Їх дуже легко сплутати. Однак, не слід плутати поняття «Оператор ГРМ» та «постачальник газу», адже це різні компанії, які надають різні послуги.
 
Про це пише Інформатор із посиланням на пост АТ "Дніпрогаз"
 
Отже, особовий рахунок у клієнтів АТ "Дніпрогаз" складається з 10 цифр. Його слід використовувати для передачі показань та оплати доставки газу. Знайти цей код можна в особистому кабінеті 104.ua або в рахунку для оплати доставки. 
 
А особовий рахунок у постачальника газу містить 9 цифр. За допомогою нього потрібно сплачувати за спожитий газ. Знайти його можна на сайті постачальника або ж у рахунках за споживання газу.
 
Нагадаємо, що «Дніпрогаз» являється газорозподільною компанією. Як Оператор ГРМ компанія:
  • надає послуги з доставки газу до ваших газових приладів в режимі 24/7;
  • розраховує та виставляє рахунки за розподіл енергоресурсу;
  • ліквідовує та локалізує аварійні ситуації;
  • ремонтує та замінює елементи газорозподільної системи;
  • обслуговує газові мережі та прилади;
  • повіряє лічильники газу.
Для порівняння, на відміну від Оператора ГРМ, постачальник газу займається лише:
  • продажем газу клієнтам;
  • розрахунком та виставленням рахунків за спожитий газ.

Раніше ми писали, що в Дніпрі з'явилася мапа "бочок" та свердловин де можна набрати води. Також, ми розповідали, як дніпряни готуються до зими в умовах війни.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.