RU
Головна
Область
15:51, 23 Січня
Информатор UA

Интро

У боях за Україну загинув військовослужбовець Байстрюченко Дмитро Олегович. Життя 25-річного воїна обірвалося 21 січня. Він проходив службу на посаді стрільця стрілецької роти однієї з частин ЗСУ.   По закінченню школи №6 Дмитро пройшов військовий вишкіл в армії. Потім була робота на залізниці помічником машиніста, - пише Інформатор із посиланням на Синельниківську міську раду.   Планував поїздку за кордон, навіть мав на руках квиток. Та коли почалася війна – сам прийшов до військкомату. Повоював і в "гарячих точках". Разом із побратимами давав гідну відсіч ворогу. "Дмитро був сильним, сміливим, відповідальним, гордістю сім’ї. А ще – дуже добрим, душею компанії, мав багато друзів", - говорять про Захисника родичі. У Дмитра залишилися мати, батько, старший брат та молодша сестричка.   Нагадаємо, раніше ми писали, що за свободу України загинув солдат із Дніпропетровської області Дмитро Росич. Також читайте, що у бою з ворогом на Сході країни загинув головний сержант із Дніпропетровської області.  

На війні за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
На війні за Україну загинув 25-річний мешканець Дніпропетровської області
Вічна пам'ять

У боях за Україну загинув військовослужбовець Байстрюченко Дмитро Олегович. Життя 25-річного воїна обірвалося 21 січня. Він проходив службу на посаді стрільця стрілецької роти однієї з частин ЗСУ.
 
По закінченню школи №6 Дмитро пройшов військовий вишкіл в армії. Потім була робота на залізниці помічником машиніста, - пише Інформатор із посиланням на Синельниківську міську раду.
 
Планував поїздку за кордон, навіть мав на руках квиток. Та коли почалася війна – сам прийшов до військкомату. Повоював і в "гарячих точках". Разом із побратимами давав гідну відсіч ворогу.
"Дмитро був сильним, сміливим, відповідальним, гордістю сім’ї. А ще – дуже добрим, душею компанії, мав багато друзів", - говорять про Захисника родичі.
У Дмитра залишилися мати, батько, старший брат та молодша сестричка.
 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.