RU
Головна
Область
19:05, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

21 листопада його життя обірвалось у Донецькій області. Захисник загинув під час виконання бойового завдання. Боєць не дожив до свого 21-річчя. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Павлоградської міської ради.  “Від імені Павлоградської громади міський голова Анатолій Вершина, Павлоградська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати. Доземний уклін воїну-захиснику. Вічна пам’ять і слава Герою”, — повідомляє пресслужба міськради.  Раніше ми повідомляли, що 24 листопада у боях у Донецькій області загинув 31-річний павлоградець Антон Лебедєв. Також від важких поранень у Херсонській області обірвалось життя 46-річного Івана Соляника. Крім того, ми писали, у боротьбі проти російської агресії загинув гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк. 

У бою за Україну загинув 20-річний мешканець Дніпропетровської області Євсютін Олег

Читать на русском

Читать на русском
У бою за Україну загинув 20-річний мешканець Дніпропетровської області Євсютін Олег
Герой не дожив до свого 21-річчя

21 листопада його життя обірвалось у Донецькій області. Захисник загинув під час виконання бойового завдання. Боєць не дожив до свого 21-річчя.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Павлоградської міської ради. 

“Від імені Павлоградської громади міський голова Анатолій Вершина, Павлоградська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати. Доземний уклін воїну-захиснику. Вічна пам’ять і слава Герою”, — повідомляє пресслужба міськради. 

Раніше ми повідомляли, що 24 листопада у боях у Донецькій області загинув 31-річний павлоградець Антон Лебедєв. Також від важких поранень у Херсонській області обірвалось життя 46-річного Івана Соляника. Крім того, ми писали, у боротьбі проти російської агресії загинув гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.