У четвер, 27 лютого, частина мешканців Дніпра залишилася без води та опалення. Усе через аварії та ремонти за декількома адресами. Водопостачання та подачу тепла обіцяють повернути одразу після завершення робіт.
Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. Так, води немає за такими адресами:
Опалення у Дніпрі відсутнє у наступних будинках:
Також все ще не вирішена проблема з постачанням тепла у Придніпровськ. Цей житловий масив все ще без опалення через аварійну ситуацію, яка склалася на ТЕС через ворожі атаки.
Якщо ви зіткнулися з проблемою незапланованого відключення води – зверніться у контакт-центр Дніпровської міськради по одному з номерів: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.
Раніше ми писали, що у Дніпрі мешканці Придніпровська на дві доби залишились без опалення. Окрім того, читайте, кому в Дніпрі “відрізають” воду з 24 лютого. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі абонплату за воду винесли в окрему платіжку.