У середу, 1 травня, деякі дніпряни залишились без води. Це пов’язано з проведенням аварійних робіт. Водопостачання обіцяють відновити протягом дня.
Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”. Так, води немає за такими адресами:
Нагадаємо, що в Дніпрі з озера Курячого, в якому утворюється піна, взяли проби води. Писали ми й про те масштабне відключення води у Дніпрі 30 квітня – 1 травня. Також читайте, через яку суму боргу у Дніпрі можуть відключити воду.