RU
Головна
Дніпро
17:01, 22 Серпня
Информатор UA

Интро

У неділю, 21 серпня, до поліції Кам'янського зателефонував чоловік і повідомив, що прив'язав вибухівку до плечей дитини і підірве її після 18:00. Після чого кинув слухавку. Дзвінок на лінію "102" надійшов близько 02:45. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела. Потом чоловік зателефонував знову. Заявив, що планує закласти вибуховий пристрій на дамбі в Кам'янському. За його словами, на дамбу прийде дитина з рюкзаком, щоб закласти там вибухівку. Поліція приїхала додому до заявника, та з'ясувала, що він знаходиться у стані алкогольного сп'яніння. Жодних вибухонебезпечних предметів чи речовин у приміщенні не знайшли. Як повідомили Інформатору у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області, чоловіка доставили до відділку поліції. Відомості за даним фактом внесли до ЄРДР за частиною 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) КК України. Зараз вирішується питання про затримання чоловіка. Раніше ми повідомляли про те, що викрили хакерів, які повідомляли про «мінування». Також писали, що у Дніпрі повідомили про замінування автовокзалу, залізничного вокзалу, та декількох залізничних станцій. Ярослав Жахалов

У Дніпропетровській області чоловік "замінував" дитину, а потім - дамбу

Читать на русском

У Дніпропетровській області чоловік "замінував" дитину, а потім - дамбу

Читать на русском
У Дніпропетровській області чоловік "замінував" дитину, а потім - дамбу

У Дніпропетровській області чоловік "замінував" дитину, а потім - дамбу

У неділю, 21 серпня, до поліції Кам'янського зателефонував чоловік і повідомив, що прив'язав вибухівку до плечей дитини і підірве її після 18:00. Після чого кинув слухавку.

Дзвінок на лінію "102" надійшов близько 02:45. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела.

Потом чоловік зателефонував знову. Заявив, що планує закласти вибуховий пристрій на дамбі в Кам'янському. За його словами, на дамбу прийде дитина з рюкзаком, щоб закласти там вибухівку.

Поліція приїхала додому до заявника, та з'ясувала, що він знаходиться у стані алкогольного сп'яніння. Жодних вибухонебезпечних предметів чи речовин у приміщенні не знайшли. Як повідомили Інформатору у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області, чоловіка доставили до відділку поліції. Відомості за даним фактом внесли до ЄРДР за частиною 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) КК України. Зараз вирішується питання про затримання чоловіка.

Раніше ми повідомляли про те, що викрили хакерів, які повідомляли про «мінування». Також писали, що у Дніпрі повідомили про замінування автовокзалу, залізничного вокзалу, та декількох залізничних станцій.

Ярослав Жахалов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.