RU
Головна
Дніпро
18:57, 16 Березня
Информатор UA

Интро

15 березня 63-річний чоловік намагався пограбувати магазин “Алло” на вулиці 20-річчя Перемоги у Дніпрі. Він погрожував співробітникам травматичним пістолетом. Втекти зловмисник не встиг, бо один з працівників натиснув на тривожну кнопку. Близько 17:30 він зайшов до магазину та декілька разів вистрелив у стелю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт поліції. Одному зі співробітників він наказав лягти на підлогу. У іншого він почав вимагати гроші з каси. Він поклав близько 36 тисяч гривень у рюкзак. Після цього його затримали працівники Державної служби охорони. 16 березня йому повідомили про підозру у розбої (частина 4 статті 187 ККУ). Максимальне покарання за злочин - до 15 років тюрми. Триває досудове розслідування. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Янгеля 32-річний чоловік стріляв всередині таксі. Також читайте, що у Дніпрі у магазині на Слобожанському проспекті чоловік пограбував продавчиню. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі 32-річний чоловік вкрав велосипед з під'їзду і потрапив на камери.

У Дніпрі чоловік влаштував стрілянину в магазині "Алло": подробиці від поліції

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі чоловік влаштував стрілянину в магазині "Алло": подробиці від поліції
У Дніпрі чоловік з травматичним пістолетом намагався пограбувати магазин

15 березня 63-річний чоловік намагався пограбувати магазин “Алло” на вулиці 20-річчя Перемоги у Дніпрі. Він погрожував співробітникам травматичним пістолетом. Втекти зловмисник не встиг, бо один з працівників натиснув на тривожну кнопку.

Близько 17:30 він зайшов до магазину та декілька разів вистрелив у стелю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт поліції. Одному зі співробітників він наказав лягти на підлогу. У іншого він почав вимагати гроші з каси. Він поклав близько 36 тисяч гривень у рюкзак.

Після цього його затримали працівники Державної служби охорони. 16 березня йому повідомили про підозру у розбої (частина 4 статті 187 ККУ). Максимальне покарання за злочин - до 15 років тюрми. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Янгеля 32-річний чоловік стріляв всередині таксі. Також читайте, що у Дніпрі у магазині на Слобожанському проспекті чоловік пограбував продавчиню. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі 32-річний чоловік вкрав велосипед з під'їзду і потрапив на камери.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.