RU
Головна
Дніпро
18:27, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

У четвер, 25 серпня чоловік забарикадувався у магазині на вулиці Курчатова біля автовокзалу. За попередньою інформацією, він був озброєний. Сталося про це приблизно о 16:10. Про це повідомляє Інформатор посилаючись на особисті джерела. Невідомий чоловік з пістолетом вигнав усіх жінок з магазину та зачинився всередині. На місці працювала патрульна поліція та спецпідрозділ , який і затримав чоловіка. Його доставили до відділу поліції для зясування обставин події. Попередньо, ніхто не постраждав. "КОРД" затримав озброєного чоловіка Раніше ми також повідомляли, що у Дніпрі перевіряли залізничний вокзал та автовокзал через повідомлення про . Окрім того, у Дніпрі чоловік вистрілив у сусіда, а потім застрелився в своїй квартирі. Писали ми і про те, що на Шмідта затримали голого чоловіка, який кидався на поліцейських. Сергій Савчук Відео - dnepr_operativ

У Дніпрі чоловік з пістолетом забарикадувався у магазині біля автовокзалу: його затримав «КОРД»

Читать на русском

Чоловік забарикадувався в магазині біля автовокзалу

Читать на русском
У Дніпрі чоловік з пістолетом забарикадувався у магазині біля автовокзалу: його затримав «КОРД»

Чоловік забарикадувався в магазині біля автовокзалу

У четвер, 25 серпня чоловік забарикадувався у магазині «Зоря» на вулиці Курчатова біля автовокзалу. За попередньою інформацією, він був озброєний.

Сталося про це приблизно о 16:10. Про це повідомляє Інформатор посилаючись на особисті джерела.

Невідомий чоловік з пістолетом вигнав усіх жінок з магазину та зачинився всередині.

На місці працювала патрульна поліція та спецпідрозділ «КОРД», який і затримав чоловіка. Його доставили до відділу поліції для з’ясування обставин події.

Попередньо, ніхто не постраждав.

"КОРД" затримав озброєного чоловіка

Раніше ми також повідомляли, що у Дніпрі перевіряли залізничний вокзал та автовокзал через повідомлення про «замінування». Окрім того, у Дніпрі чоловік вистрілив у сусіда, а потім застрелився в своїй квартирі. Писали ми і про те, що на Шмідта затримали голого чоловіка, який кидався на поліцейських.

Сергій Савчук

Відео - dnepr_operativ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.