RU
Головна
Дніпро
18:38, 14 Листопада
Информатор UA

Интро

У понеділок, 14 листопада, на Набережній Перемоги в районі кільця почали встановлювати нове тимчасове укриття. Мешканці зможуть там сховатися у разі повітряної тривоги. Воно зможе захистити від уламків та вибухової хвилі. Про це повідомляє Інформатор з місця події. Це вже 10 укриття у місті. Проте, саме це - нового типу. Воно зможе вмістити в себе до 40 людей, замість 28. Також передбачена інклюзивність - люди з інвалідністю та матері з візками зможуть без перешкод потрапити до укриття. Всього планують в місті встановити 40 таких укриттів. Поряд з ними встановлять таблички і написи, щоб люди могли зорієнтуватися, де знаходиться укриття, у разі потреби. Почали встановлювати Зможе вмістити до 40 людей Захистить від уламків та хвилі Всього таких планують 40 по місту Роботи ще тривають Раніше Інформатор повідомляв, що російські окупанти знову атакували енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Також ми писали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю 4 ворожих дрони-камікадзе. Фото: Руслана Левченко  

У Дніпрі на Набережній Перемоги встановлюють нове тимчасове укриття

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Набережній Перемоги встановлюють нове тимчасове укриття
Укриття нового типу

У понеділок, 14 листопада, на Набережній Перемоги в районі кільця почали встановлювати нове тимчасове укриття. Мешканці зможуть там сховатися у разі повітряної тривоги. Воно зможе захистити від уламків та вибухової хвилі.

Про це повідомляє Інформатор з місця події.

Це вже 10 укриття у місті. Проте, саме це - нового типу. Воно зможе вмістити в себе до 40 людей, замість 28. Також передбачена інклюзивність - люди з інвалідністю та матері з візками зможуть без перешкод потрапити до укриття.

Всього планують в місті встановити 40 таких укриттів. Поряд з ними встановлять таблички і написи, щоб люди могли зорієнтуватися, де знаходиться укриття, у разі потреби.

Почали встановлювати
Почали встановлювати
Зможе вмістити до 40 людей
Зможе вмістити до 40 людей
Захистить від уламків та хвилі
Захистить від уламків та хвилі
Всього таких планують 40 по місту
Всього таких планують 40 по місту
Роботи ще тривають
Роботи ще тривають

Раніше Інформатор повідомляв, що російські окупанти знову атакували енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Також ми писали, що сили ППО збили над Дніпропетровською областю 4 ворожих дрони-камікадзе.

Фото: Руслана Левченко

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.