У понеділок, 10 липня, мешканці деяких вулиць Дніпра та сіл Дніпровського району залишились без води. Причина — проведення аварійних робіт. Водопостачання обіцяють відновити протягом дня.
Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”. Так, вода відсутня за наступними адресами:
Нагадаємо, що підвищення тарифів на воду для дніпрян скасували. Також читайте, що Зеленський та Шмигаль розкритикували нові тарифи на воду. Писали ми й про те, чи відповідає вода у річці Дніпро нормам.