У Дніпрі мешканці житлових масивів Перемога 5-6 залишились без світла
У неділю, 2 жовтня, низка абонентів Дніпра залишився без світла. Попередньо, електропостачання немає на житлових масивах Перемога 5-6. Спеціалісти усувають проблему.
Інформатор зв'язався з представниками компанії ДТЕК.
Кореспонденту відповіли, що трапилася аварійна ситуація. Все полагодити мають до 19:00 2 жовтня.
Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні заборонили підвищувати тарифи на комуналку. Також читайте, чи готовий Дніпро до опалювального сезону.