У неділю, 12 квітня, на проспекті Науки трапилась ДТП. Там водій Tesla збив жінку 1948 року народження на переході. Інцидент стався близько 20:20.
Постраждала отримала травми. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу поліції Дніпра.
Слідчі кваліфікують подію за статтею 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження або смерть). Всі обставини з’ясовують правоохоронці.
У разі доведення провини він може заплатити штраф (до 85 тисяч гривень) або отримати обмеження волі до 3 років. Покарання може бути суворішим, якщо виявиться, що травми потерпілої є тяжкими.
Якщо відео не відображається, ви можете подивитись його у Telegram-каналі Інформатора
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кривому Розі Skoda злетіла з мосту та впала на дах. Серед постраждалих – 15-річна дитина. Також читайте, що у Дніпрі біля “Каравану” автівка ледь не в’їхала в натовп та перекинулась. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Калиновій BMW врізався в Mitsubishi.