У Дніпрі на проспекті Слобожанському сталася ДТП. Літню жінку збив білий позашляховик, коли вона перебігала дорогу пішохідним переходом. Момент аварії потрапив на відео.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на соцмережі.
На кадрах видно, як автомобіль рухається проспектом у бік вулиці Калинової. У цей момент жінка біжить по «зебрі». Її збиває автівка.
Після аварії на місце приїхали медики. Інформація про стан постраждалої наразі уточнюється.
Пізніше у соцмережі з'являється ще одне відео. Його надав водій. Судячи з нього, керманич рухався на “зелений” сигнал світлофора. Автор запису стверджує, що є учасником ДТП та намагався уникнути зіткнення з пішоходом.
Усі обставини ДТП з’ясовують правоохоронці.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Січеславській Набережній Toyota заднім ходом знесла паркан та залетіла на схил. Окрім того, у Дніпрі на Панікахи Ford влетів у дерево, на місці ДТП працювали “швидкі”. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі на Поля Renault перекинувся на бік після зіткнення зі Skoda.
Відео: ХД