RU
Головна
Дніпро
17:11, 21 Жовтня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 21 жовтня, на вулиці Терещенківській померла жінка. На вигляд їй було приблизно 60 років. Обставини смерті встановлюють правоохоронці. Про це розповідає Інформатор з місця події. За попередньою інформацією, жінка переходила дорогу і впала, після цього її обличчя почало синіти. Таку інформацію розповіли випадкові свідки. Жінці намагалися допомогти, але згодом вона втратила свідомість і померла. На місці працює поліція та слідчо-оперативна група. Раніше ми також писали, що у Дніпрі в гаражному кооперативі знайшли два трупи. Окрім того, на Березинській знайшли об'їдений труп. Повідомляли ми і про те, що у Дніпропетровській області чоловік загинув під колесами потяга.

У Дніпрі на Терещенківській лежить тіло жінки: що сталось

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Терещенківській лежить тіло жінки: що сталось
На вулиці померла жінка

У п’ятницю, 21 жовтня, на вулиці Терещенківській померла жінка. На вигляд їй було приблизно 60 років. Обставини смерті встановлюють правоохоронці.

Про це розповідає Інформатор з місця події.

За попередньою інформацією, жінка переходила дорогу і впала, після цього її обличчя почало синіти. Таку інформацію розповіли випадкові свідки.

Жінці намагалися допомогти, але згодом вона втратила свідомість і померла. На місці працює поліція та слідчо-оперативна група.

Раніше ми також писали, що у Дніпрі в гаражному кооперативі знайшли два трупи. Окрім того, на Березинській знайшли об'їдений труп. Повідомляли ми і про те, що у Дніпропетровській області чоловік загинув під колесами потяга.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.