RU
Головна
Дніпро
12:52, 5 Вересня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 5 вересня, у Дніпрі на вулиці Данила Нечая вогоньохопив Renault. На місці працювали рятувальники. На щастя, загиблих та постраждалих немає. Повідомлення на лінію надійшло о 07:47. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Рятувальники зясували, що існувала загроза поширення полумя на поблизу розташовану неексплуатуєму споруду. Вогонь знищив транспортний засіб та пошкодив зовнішнє облицювання неексплуатуємої споруди. Загальна площа пожежі склала 15 кв.м. Займання локалізували о 08:01 та ліквідували о 08:18. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області згорів Daewoo. Також читайте, що у Новомосковську згорів Audi. Окрім того,у Дніпропетровській області під час руху загорівся ЗАЗ. У Дніпрі на вулиці Данила Нечая вогонь повністю охопив Renault

У Дніпрі на вулиці Данила Нечая згорів Renault

Читать на русском

Вогонь загасили рятувальники

Читать на русском
У Дніпрі на вулиці Данила Нечая згорів Renault

Вогонь загасили рятувальники

У понеділок, 5 вересня, у Дніпрі на вулиці Данила Нечая вогонь повністю охопив Renault. На місці працювали рятувальники. На щастя, загиблих та постраждалих немає

Повідомлення на лінію “101” надійшло о 07:47. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. 

Рятувальники з’ясували, що існувала загроза поширення полум’я на поблизу розташовану неексплуатуєму споруду. Вогонь знищив транспортний засіб та пошкодив зовнішнє облицювання неексплуатуємої споруди. 

Загальна площа пожежі склала 15 кв.м. Займання локалізували о 08:01 та ліквідували — о 08:18. 

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області згорів Daewoo. Також читайте, що у Новомосковську згорів Audi. Окрім того,у Дніпропетровській області під час руху загорівся ЗАЗ.

У Дніпрі на вулиці Данила Нечая вогонь повністю охопив Renault
У Дніпрі на вулиці Данила Нечая вогонь повністю охопив Renault

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.