RU
Головна
Дніпро
10:42, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 21 вересня, на вулиці Робочій знайшли мертву жінку. Тіло лежало на зупинці громадського транспорту. Повідомлення до поліції надійшло близько 7:00.  Попередньо, на померлій не було тілесних ушкоджень, – пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Особа вже встановлена - це 65-річна місцева жителька. Наразі тіло направили на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Попередня правова кваліфікація - природна смерть. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі знайшли мертвою зниклу жінку. Також читайте, що у Кривому Розі біля траси знайшли труп чоловіка без голови.  

У Дніпрі на зупинці знайшли труп жінки

Читать на русском
У Дніпрі на зупинці знайшли труп жінки

У Дніпрі на зупинці лежало тіло жінки

У середу, 21 вересня, на вулиці Робочій знайшли мертву жінку. Тіло лежало на зупинці громадського транспорту. Повідомлення до поліції надійшло близько 7:00. 

Попередньо, на померлій не було тілесних ушкоджень, – пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.

Особа вже встановлена - це 65-річна місцева жителька. Наразі тіло направили на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Попередня правова кваліфікація - природна смерть.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі знайшли мертвою зниклу жінку. Також читайте, що у Кривому Розі біля траси знайшли труп чоловіка без голови.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.