RU
Головна
Дніпро
23:02, 7 Вересня
Информатор UA

Интро

​У Дніпрі припинили роботу фабрики з виробництва контрафактних цигарок. Як виявилось, цей бізнес чиновники і правоохоронці.Фабрика працювала в орендованому приміщенні, яке належить родині колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на пост Державного бюро розслідувань. Приміщення на папері було передано в користування комунальному підприємству Дніпра, яке й оплачувало оренду з коштів місцевого бюджету. Виробничі потужності випускали всесвітньо відомих брендів цигарок. Лише одна лінія фабрики випускала 4 тисячі сигарет на хвилину. Шахраї діяли у тісній звязці з окремими представниками керівництва правоохоронних та податкових органів регіону, розповсюджували готову продукцією всією Україною. Але географія постачання контрафакту охоплювала також й інші країни, зокрема товар контрабандою доставлявся в країни ЄС. У ході проведення обшуків у виробничих та офісних приміщеннях вилучили печатки та документацію, чорнові записи, компютерну техніку, готівкові кошти в іноземній та національній валюті на загальну суму понад 172 тис. євро, 140 тис. доларів США, близько 500 тис. грн, а також готову до відправлення партію у 60 тисяч пачок цигарок. Слідчі дії тривають. Документується причетність до оборудок представників податкової служби та правоохоронних органів. Досудове розслідування здійснюється у межах відкритого кримінального провадження щодо зловживання владою (ч. 2 ст. 364 КК України) та ухилення від сплати податків, зборів (ч. 3 ст. 212 КК України). Раніше ми повідомляли про те, що уДніпрі затримали чоловіка, який хотів продати зброю. Ще ми писали, що уДніпрі на Червоному Камені у під'їзді чоловік зґвалтував і пограбував 18-річну дівчину.

У Дніпрі «накрили» фабрику з виробництва контрафактних цигарок, яку «кришували» чиновники і правоохоронці

Читать на русском
У Дніпрі «накрили» фабрику з виробництва контрафактних цигарок, яку «кришували» чиновники і правоохоронці

"Накрили" фабрику з виробництва контрафактних цигарок

​У Дніпрі припинили роботу фабрики з виробництва контрафактних цигарок. Як виявилось, цей бізнес «кришували» чиновники і правоохоронці. Фабрика працювала в орендованому приміщенні, яке належить родині колишнього заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на пост Державного бюро розслідувань.

Приміщення «на папері» було передано в користування комунальному підприємству Дніпра, яке й оплачувало оренду з коштів місцевого бюджету.

Виробничі потужності випускали «підробки» всесвітньо відомих брендів цигарок. Лише одна лінія фабрики випускала 4 тисячі сигарет на хвилину.

Шахраї діяли у тісній зв’язці з окремими представниками керівництва правоохоронних та податкових органів регіону, розповсюджували готову продукцією всією Україною. Але географія постачання контрафакту охоплювала також й інші країни, зокрема товар контрабандою доставлявся в країни ЄС.

У ході проведення обшуків у виробничих та офісних приміщеннях вилучили печатки та документацію, чорнові записи, комп’ютерну техніку, готівкові кошти в іноземній та національній валюті на загальну суму понад 172 тис. євро, 140 тис. доларів США, близько 500 тис. грн, а також готову до відправлення партію у 60 тисяч пачок цигарок.

Слідчі дії тривають. Документується причетність до оборудок представників податкової служби та правоохоронних органів.

Досудове розслідування здійснюється у межах відкритого кримінального провадження щодо зловживання владою (ч. 2 ст. 364 КК України) та ухилення від сплати податків, зборів (ч. 3 ст. 212 КК України).

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі затримали чоловіка, який хотів продати зброю. Ще ми писали, що у Дніпрі на Червоному Камені у під'їзді чоловік зґвалтував і пограбував 18-річну дівчину.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.