RU
Головна
Дніпро
19:26, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

У неділю, 4 вересня, у під'їзді на Червоному Камені чоловік у балаклаві напав на 18-річну дівчину. Він схопив її на першому поверсі, затяг на третій, де, погрожуючи ножем та кобурою, оральнозґвалтував її, а потім забрав 400 гривень і втік. У вівторок, 6 вересня, стало відомо, що поліція знайшлаі затримала підозрюваного. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Ним виявився 43-річний місцевий житель. Раніше його вже притягували до відповідальності за аналогічний злочин. На волю він вийшов за місяць до того, як вчинив злочин повторно. Чоловіку вже повідомили про підозруза вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.152 (зґвалтування) та ч. 4 ст. 186 (грабіж) ККУ. Раніше ми також писали про те, що у Дніпропетровській областідідусь ґвалтував свою 10-річну онуку. Окрім того, судвиніс вирокчоловіку, який неодноразово ґвалтувавсвою 10-річну доньку. Що робити, якщо ви стали жертвою харасменту, сексуальних домагань чи зґвалтування дивитьсятут.

У Дніпрі на Червоному Камені у під'їзді чоловік зґвалтував і пограбував 18-річну дівчину

Читать на русском

Затриманий вийшов з в'язниці за місяць до нового злочину

Читать на русском
У Дніпрі на Червоному Камені у під'їзді чоловік зґвалтував і пограбував 18-річну дівчину

Затриманий вийшов з в'язниці за місяць до нового злочину

У неділю, 4 вересня, у під'їзді на Червоному Камені чоловік у балаклаві напав на 18-річну дівчину. Він схопив її на першому поверсі, затяг на третій, де, погрожуючи ножем та кобурою, орально зґвалтував її, а потім забрав 400 гривень і втік. У вівторок, 6 вересня, стало відомо, що поліція знайшла і затримала підозрюваного.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.

Ним виявився 43-річний місцевий житель. Раніше його вже притягували до відповідальності за аналогічний злочин. На волю він вийшов за місяць до того, як вчинив злочин повторно. Чоловіку вже повідомили про підозру за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.152 (зґвалтування) та ч. 4 ст. 186 (грабіж) ККУ.

Раніше ми також писали про те, що у Дніпропетровській області дідусь ґвалтував свою 10-річну онуку. Окрім того, суд виніс вирок чоловіку, який неодноразово ґвалтував свою 10-річну доньку. Що робити, якщо ви стали жертвою харасменту, сексуальних домагань чи зґвалтування – дивиться тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.